Paskelbtas Krepšinis

Pajėgiausi senjorų turnyre – „Pauliukai“

Pirmadienis, 08 April 2019 08:27 Parašė 

Pirmosiomis kovos dienomis prasidėjo ir šį sekmadienį finišavo Jonavos krepšinio mėgėjų lygos (JKML) organizuotas senjorų turnyras, kuriame varžėsi keturios ekipos. Tokiame turnyre galėjo dalyvauti 1979 metų gimimo ir vyresni krepšinio mėgėjai.

Senjorų turnyre norą dalyvauti pareiškė dvi SK „Achespo“ ekipos (SK „Achespo 40+ ir SK „Achespo 50+), „Tarp žemės ir dangaus 40+“ bei „Pauliukų senjorai“ Visos šio ekipos tarpusavyje sužaidė po sykį pirmajame etape ir pagal užimtas vietas, paskutinę turnyro dieną jo susigrūmė dėl konkrečių prizinių vietų.

Turnyras prasidėjo mačui tarp SK „Achespo 50+“ ir „Tarp žemės ir dangaus 40+“ komandų. Tik susitikimo pabaigoje savo pranašumą įrodė achemiečiai, laimėję rungtynes rezultatu 62:52. Kiti turnyro rezultatai: SK „Achespo 50+“ – SK „Achespo 40+“ 82:59, „Pauliukų senjorai“ – „Tarp žemės ir dangaus 40+“ 84:65, „Tarp žemės ir dangaus 40+“ – SK „Achepo 40+“ 65:56, „Pauliukų senjorai“ – SK „Achepo 50+“ 92:71, „Pauliukų senjorai“ – SK „Achespo 40+“ 65:48.

Savaitgalį sužaisti paskutinieji du mačai jau dėl vietų. Kovoje dėl trečiosios pozicijos SK „Achespo 40+“ susitiko su „Tarp žemės ir dangaus 40+“ ekipa ir ją įveikė rezultatu 74:64.  Jau pirmajame kėlinyje achemiečiai nutolo ir trečiajame įtvirtino savo pranašumą, iškovodami trečiosios vietos taurę.

Sekmadienį, kūno kultūros ir sporto centro salėje finalinėse rungtynėse SK „Achespo 50+“ susitiko su „Pauliukų senjorai“ ekipa. Abi šios komandos buvo susitikę grupės varžybose ir tada rezultatyviame mače pergalę buvo šventę „Pauliukų“ senjorai.

Finalinės rungtynės prasidėjo achemiečių spurtu (10:2), bet pirmajam kėliniui įsibėgėjus, „Pauliukų senjorai“ ėmė mažinti atsilikimą, o Rimanto Leonavičiaus ir Mindaugo Gelžinio tikslūs tolimi metimai leido šiems ne tik pasivyti, bet ir patiems išsiveržti į priekį (19:16).

Antrajame ketvirtyje abiejų ekipų žaidėjai darė nemažai klaidų, tačiau rinko taškus. Visgi, nei vienai labai nutolti nepavyko ir vyravo apylygis žaidimas. Nors po krepšiais galingai žaisti siekė achemiečių krepšininkai Gintaras Kazakevičius ir Roma Petrauskas, bet „Pauliukų senjorai“ savo greičiu ir tiksliais metimais išsiskyrė Andrius Vaitiekauskas. Būtent šio žaidėjo rezultatyvumas padėjo išlaikyti trapią persvarą (39:34).

Po didžiosios pertraukos didesnę pavarą įjungė „Pauliukų senjorai“. Atakas vis dažniau rezultatyviai užbaigti ėmėsi M. Gelžinis, o Mindaugas Mačiulis ir R. Leonavičius įsirašė po dar vieną tolimą taiklų metimą. Labai greitai „Pauliukų senjorai“ komandos pranašumas išaugo ir jų varžovai palaipsniui nuleido rankas, nors dar laukė ketvirtasis kėlinys.

Solidžią persvarą susikrovę „Pauliukų senjorai“ jau laukė rungtynių pabaigos. Nors SK „Achespo 50+“ gretose kelis tritaškius pataikė Rolandas Sabatauskas, bet tai nesugadino jų varžovams nuotaikos. Rungtynes „Pauliukų senjorai“ laimėjo rezultatu 81:58 (19:16, 20:18, 20:7, 22:17) ir tapo turnyro nugalėtojais. M. Gelžinis nugalėtojams pelnė 24, A. Vaitiekauskas – 20 taškų. Tuo tarpu achemiečių gretose R. Petrauskas pelnė 23 taškus.

Po rungtynių vyko apdovanojimų ceremonija, kurioje JKML Tarybos pirmininkas Aloyzas Čekavičius komandoms įteikė taurės, o žaidėjams – medalius. Turnyro naudingiausio žaidėjo prizas atiteko „Pauliukų senjorai“ ekipos žaidėjui M. Gelžiniui.

„Pauliukų senjorai“ komandai atstovavo ir nugalėtojais tapo: M. Gelžinis, R. Leonavičius, A. Vaitiekauskas, M. Mačiulis, R. Mikoliūnas, S. Kasparavičius, E. Rumševičius, V. Autukas, V. Šabanas.

GYTIS RAMANAUSKAS

Web Analytics