Paskelbtas Renginiai

Puikūs „Bonus“ šokėjų pasirodymai

Penktadienis, 05 April 2019 08:50 Parašė

Darbingas savaitgalis Jonavos šokių klubo „Bonus“ (treneris S. Jefimenka) šokėjams.Jaunieji sportininkai dalyvavo net dvejose varžybose.

Daugpilio Olimpiniame centre  kovo 30 geriausiai vaikų grupėje pasirodė Benas Staškūnas  ir Smiltė Žvalionytė. Jiedu užėmę 2 vietą. Jaunių klasėje šešių šokių programoje Aleksandras Malanovas ir Austėja Liškauskaitė iškovojo 3 vietą. Darbingas savaitgalis Jonavos šokių klubo „Bonus“ (treneris S. Jefimenka) šokėjams.Jaunieji sportininkai dalyvavo net dvejose varžybose. Daugpilio Olimpiniame centre  kovo 30 geriausiai vaikų grupėje pasirodė Benas Staškūnas  ir Smiltė Žvalionytė. Jiedu užėmę 2 vietą. Jaunių klasėje šešių šokių programoje Aleksandras Malanovas ir Austėja Liškauskaitė iškovojo 3 vietą.

Sekmadienį Kauno karininkų ramovėje vyko varžybos „Skambėk pavasarėli 2019“. Klubo šokėjų rezultatai ir vėl  puikūs. Solo E2 grupėje Ema Bočkovskytė užėmė 1 vietą, Samanta Petrauskaitė 2 vietą, Austėja Jarackaitė 4 vietą.

Vaikų E2 grupėje puikiai pasirodė Gabrielius Mituzas poroje su Ema Bočkovskyte užėmę 1 vieta, Augustas Moročka ir Simona Jefimenkaitė iškovojo 2 vietą.

Vaikų E4 grupėje Karolis Kazakevičius ir Smiltė Kopustaitė užėmė 1 vietą.