Paskelbtas Sportas

Jonavos tinklininkės žais dėl trečiosios vietos

Pirmadienis, 01 April 2019 15:47 Parašė 

Į pabaigą artėja ir 2018-2019 metų Lietuvos moterų tinklinio lygos čempionatas. Savaitgalį buvo sužaisti pusfinaliniai susitikimai, po kurių paaiškėjo šio sezono finalininkės, bei komandos, rungtyniausiančios dėl trečiosios vietos.

Dvejas pusfinalio rungtynes sužaidė Raimondos Strelkauskaitės vadovaujama Jonavos „Aušrinė-KKSC“ komanda. Jonavietės susitiko su šio sezono Baltijos lygos nugalėtojomis Alytaus „Prekyba-Parama“ tinklininkėmis.

Pirmosios šių ekipų rungtynės vyko Jonavos sporto arenoje. Susitikimą užtikrinčiau pradėjo aikštelės šeimininkės, kurios išsiveržė į priekį 11:8, 16:13. Visgi, pajėgios varžovės įstengė pasivyti ir pralenkti jonavietes (21:25).

Antrajame sete jau Jonavos tinklininkėms teko vytis viešnias ir ne kartą lygino rezultatą. Visgi, alytiškės seto pabaigoje pademonstravo solidesnį žaidimą ir stipresnės buvo dar vienoje rungtynių atkarpoje.

Mače užteko trijų setų, nes varžovės laimėjo ir trečiąją dalį bei šventė galutinę pergalę rezultatu 3:0 (25:21, 25:16, 25:19). Jonaviečių gretose vėl komandai daugiausiai taškų pelnė sesės iš Vilniaus. Gerda Grudzinskaitė pelnė 12 taškų, o jos sesė Rugilė su Dastina Železniakaite pridėjo po 7.

Atsakomosios rungtynės sekmadienį vyko Alytuje. Tačiau ir šiame susitikime jonavietėms nepavyko rimčiau pasipriešinti varžovėms bei vėl nusileido joms tokiu pat rezultatu 0:3 (14:25, 19:25, 10:25).

Kitose pusfinalio rungtynėse sunkumų neturėjo TK „Kaunas“-VDU klubas, kuris dukart taip pat vienodais rezultatais (3:0) įveikė Vilniaus Universitetą.

Balandžio 13-14 dienomis Palangoje vyks finaliniai susitikimai. Kovoje dėl pirmosios vietos varžysis Alytaus ir Kauno komandos, o Jonavos ir Vilniaus ekipos susitiks dėl trečiosios pozicijos.

GYTIS RAMANAUSKAS

Web Analytics