Paskelbtas Miesto naujienos

Tęsiama bešeimininkių kačių kastracijos programa

Antradienis, 26 March 2019 15:21 Parašė 

Jau ketvirtą pavasarį organizacija „Miesto katė“ Jonavoje organizuoja ir vykdo bešeimininkių kačių kastracijos programą „Pagauk–Sterilizuok–Paleisk“ (PSP). Per 3 m. (2016–2018 m.) mieste ir rajone „Miesto katės“ pagalba jau kastruota beveik 700 gyvūnų – 648 katės ir 29 šunys. Tokios akcijos gerokai sumažino beglobių gyvūnų skaičių – tik labai maža dalis kačių grįžo į daugiabučių kiemus, kitos katės rado prieglobstį žmonių sodybose arba nuosavose valdose. Kastruotos katės daugiau nebesidaugina, jos gina savo teritoriją nuo nekastruotų kačių, nustoja ženklinti teritoriją, neberujoja ir netrikdo gyventojų ramybės riksmais. Visos PSP programoje dalyvavusios katės pažymimos tarptautiniu ženklu – joms truputį pakerpamas kairės ausies galiukas, taip net iš toli galima atpažinti kastruotą katę. 
Tad jei į Jūsų privačią valdą atklydo nekastruotos katės, labai prašome kreiptis į „Miesto katės“ savanorius, kurie padės gyvūnėlius kastruoti ir taip išvengti niekam nereikalingų palikuonių. Visi klausimai ir registracija tel. 8 608 77481. 
Prisidėti prie šių prasmingų darbų galite visiškai nemokamai – pervesdami 2 proc. nuo savo sumokėtų mokesčių valstybei. Tai gyventojams nieko nekainuoja, o organizacijai tai – pagrindinis finansavimo šaltinis.
Organizacija „Miesto katė“ taip pat kviečia atsakingus ir iniciatyvius jonaviečius savanoriauti ir taip prisidėti prie gerų darbų savo miestui.

„Miesto katės“ inf.