Paskelbtas Sportas

Kovo 11-oji paminėta tradiciniu bėgimu ir eitynėmis

Antradienis, 12 March 2019 15:55 Parašė 

Pirmadienį Jonavos kūno kultūros ir sporto centras pakvietė jonaviečius ir miesto svečius į tradicinį, jau 30-ąjį, Kovo 11-osios bėgimą „Obeliskas A. Kulviečiui–Jonava“. Kartu tai buvo ir trečiasis šių metų Lietuvos bėgimo taurės etapas, kurį papuošė tradicinėmis tapusios iškilmingos Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos eitynės.

Jonaviečiai ir svečiai savo jėgas galėjo išbandyti 2 km arba 15 km trasose. 30-ą kartą rengiamo bėgimo pradžia buvo dar 1989 m., kai 16 entuziastų iš Jonavos krašto bėgdami etapais nešė Lietuvos vėliavą. Paskelbus Lietuvos Nepriklausomybės Atkūrimo Aktą, bėgimas tapo tradiciniu – vyksta kiekvienais metais kovo 11 d., o dalyvių skaičius kasmet auga.

Pasak renginio organizatorių, didžiausias dėmesys skiriamas sportininkams. Kaip visuomet, norėta du zuikius nušauti – leisti išmėginti jėgas mėgėjams ir pamatyti profesionalus, kurie vertina šį bėgimą kaip gerą apšilimą prieš pagrindinius startus. Renginį papuošė linksmos ir patriotinės eitynės su vėliavėlėmis ir balionais.

Daugiau apie renginį skaitykite kitame mūsų laikraščio numeryje.

„Alio Jonavos“ inf.

Web Analytics