Lyderiai iškovojo pergales

Pirmadienis, 07 January 2019 08:30 Parašė

Po šventinio laikotarpio vėl tęsiasi kovos ir Jonavos rajono salės futbolo pirmenybėse. Šiame sezone varžosi 7 komandos ir jos sužais po kartą tarpusavyje ir iš karto, po septynerių turų, paaiškės pirmenybių nugalėtojas ir prizininkai.

Sekmadienį Jonavos sporto arenoje buvo sužaistos trejos penktojo turo rungtynės, po kurių dar labiau savo pirmaujančias pozicijas sustiprino „Gaschema“ bei „Klevas“ komandos. Šis turas susiklostė labai nerezultatyviai ir per šiuos mačus pelnyta viso 15 įvarčių.

Permainingai susiklostė pirmosios rungtynės, nors atrodė, jog palaipsniui „Klevo“ žaidėjai įgis persvarą. Prasidėjus antrajam kėliniui senjorai jau pirmavo 2:0, bet jiems nusiraminti neleido „Vetrolita-ISG“ ekipos žaidėjas P. Osauskas, per kelis minutes įmušęs du įvarčius ir išlyginęs rezultatą. Visgi, lemiamą žodį tarė patirtis ir baigiantis susitikimui G. Janonis pelnė pergalingą „Klevo“ įvartį.

Pačios nerezultatyviausios sezono rungtynes vyko tarp „Žaibo kirtis“ ir „2002“ komandų. Po pirmojo kėlinio minimalią persvarą (1:0) turėjo pirmieji, bet 2002 metų gimimo jaunieji futbolininkai po pertraukos ne tik atstatė pusiausvyrą, bet ir išplėšė antrąją pergalę sezone. Šiose rungtynėse nubausti du abiejų ekipų žaidėjai. „2002“ komandoje iš aikštės buvo išvarytas N. Vaitiekūnas, o K. Leonovičius gavo geltoną kortelę. Visgi, abu privalės praleisti kitas rungtynes, nes K. Leonovičiui pirmenybėse jau buvo antrasis įspėjimas.

Situacija turnyrinėje lentelėje galėjo pasikeisti po „Gaschemos“ ir „Ultros“ komandų dvikovos. Pastarųjų pergalės atveju būtų dar didesnė intriga, bet šiems nepavyko rimčiau pasipriešinti varžovams. „Gaschema“ komanda sužaidė užtikrintai ir pasiekė gan nesunkią pergalę rezultatu 5:2. Šiame mače įvarčiais pasižymėjo rezultatyviausi pirmenybių žaidėjai, kurių jau net trys.

Po šių susitikimų turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai, taškai):

7 2003 4 0 0 4 11-27 0

Per 14 rungtynių įmušta 129 įvarčiai (vidutiniškai po 9,21 įvarčio per rungtynes).

Rezultatyviausiai rungtyniauja: K. Grybauskas (“Ultros“), J. Sosiedkinas („Ultros“) ir D. Suslavičius („Gaschema“), pelnę po 7 įvarčius.