Pralaimėjimas ir pergalė

Pirmadienis, 12 November 2018 08:20 Parašė

2018-2019 metų Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate vyko dar dviejų turų susitikimai. Murato Didino treniruojamas „Sintek-Jonava“ klubas sužaidė du skirtingus mačus, po kurių turnyrinėje lentelėje lieka antrojoje dalyje.

Sporto arenoje vykusiame susitikime su Joniškio „Delikatesu“ teko pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 72:80. Troy‘aus Franklino ir Ernesto Serkevičiaus tritaškiai padėjo kėlinio viduryje „Sintek-Jonavai“ iki minimumo sumažinti atsilikimą (71:72). Tiesa, priartėjus, jonaviečių puolimas įstrigo iki pat kėlinio pabaigos – šeimininkai „iš žaidimo“ nepelnė nė taško, o mažiau problemų turėjęs „Delikatesas“ nesustojo ir iškovojo pergalę. Jonavos komandos gretose Martynas Linkevičius įmetė 22 taškus.

Antrąsias rungtynes Jonavos komanda žaidė Gargžduose ir po permainingos bei nerezultatyvios kovos 68:61 palaužė SC ekipą. Nors mačo eigoje Jonavos ekipa turėjo ir 15 taškų persvarą, bet šeimininkams vienu metu buvo pavykę visiškai priartėti (58:56). Visgi, penktąją pergalę sezone šventė „Sintek-Jonava“. Rimantas Daunys nugalėtojams pelnė 17 taškų, o M. Linkevičius po krepšiais atkovojo net 17 kamuolių.

Kitose savaitgalio rungtynėse išsiskyrė Molėtų „Ežerūnas“, kuris sezoną pradėjo devyneriomis nesėkmėmis iš eilės. Visgi, keli nauji krepšininkai padėjo molėtiškiams pasiekti pirmąsias dvi pergales.

NKL čempionate pirmauja po 8 pergales turintys Šakių „Vytis“ bei Marijampolės „Sūduva-Mantinga“. „Sintek-Jonava“ (5 pergalės ir 7 pralaimėjimai) su Gargždų SC (5-7) dalinasi 10-11 vietas.

Lapkričio 17 d., šeštadienį, sporto arenoje „Sintek-Jonava“ susitiks su Šakių „Vytis“ klubu. Rungtynių pradžia 16.00 val.