Po įspūdingos pergalės Molėtuose, nesėkmė namuose

Pirmadienis, 05 November 2018 08:31 Parašė

2018-2019 metų Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate buvo žaidžiamo dar dviejų turų susitikimai. Gan banguotai toliau rungtyniaujanti Jonavos „Sintek-Jonava“ komanda (treneris Muratas Didinas) su varžovais pasidalino po pergalę. Visgi, Jonavos ekipa penktadienio rungtynėse į savo istoriją įsirašė pačią solidžiausią pergalę nuo NKL susikūrimo datos.

Jonavos ekipa Molėtuose rungtyniavo su iki šiol vis dar savo pirmosios pergalės siekiančias „Ežerūnas“ krepšininkais. Nors pirmojo kėlinio pradžioje dar pirmavo aiktelės šeimininkai, bet vėliau įvyko mače tok lūžis, kad molėtiškiai buvo pasiųsti į nokautą. „Sintek-Jonava“ krepšininkai palaipsniui didino savo pranašumą, o po didžiosios pertraukos persvara tapo rekordine. Rungtynės buvo laimėtos net 47 taškų persvara – 99:52 (27:17, 24:6, 26:16, 22:13).

Jonavos ekipoje Troy Franklinas pelnė 29, Augustinas Jankaitis – 21, Rimantas Daunys – 14, Davaunta Thomasas ir Martynas Linkevičius – po 10 taškų.

Kitas rungtynes Jonavos komanda žaidė sporto arenoje su Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ klubu. Per pirmus du kėlinius svečiai buvo sunkiai sustabdomi, nes įmetė net 60 taškų. Antroje rungtynių pusėje nuo 24 taškų deficito, jonaviečiai jį sumažino iki 10 (75:85), tačiau pasivyti varžovų nepavyko. Jonavos klubas nusileido svečiams rezultatu 87:97 (26:30, 16:30, 20:19, 25:18).

„Sintek-Jonava“ komandoje rezultatyviausias buvo Davaunta Thomasas, pasižymėjęs dvigubu dubliu, pelnęs 30 taškų (11/16 dvit., 2/7 dvit., 2/3 trit.), atkovojęs 10 ir perėmęs 4 kamuolius, atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus ir taip surinkęs net 39 naudingumo balus. A. Jankaitis pridėjo 17, M. Linkevičius – 14 taškų.

Kiti rezultatai: Šakių „Vytis“ – „Šilutė“ 108:96, „Neptūnas-Akvaservis“ – Tauragės KK 86:73, Joniškio „Delikatesas“ – „Telšiai“ 93:75, Kauno KTU – Vilniaus „Perlas“ 61:81, Palangos „Kuršiai“ – Gargždų SC 77:80, Kauno „Žalgiris-2“ – Mažeikių „Ereliai“ 95:82, „Perlas“ – Gargždų SC 80:74, „Šilutė“ – Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ 94:62, „Ereliai“ – „Vytis“ 82:79, Tauragės KK – „Žalgiris-2“ 72:95, „Telšiai“ – „Ežerūnas“ 90:54, „Kuršiai“ – „Delikatesas“ 83:91.

Po šių varžybų turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, pralaimėjimai, įmeti-praleisti taškai, surinkti taškai:

15 Ežerūnas 9 0 9 598-792

Lapkričio 8 d., ketvirtadienį, Jonavos sporto arenoje „Sintek-Jonava“ susitiks su Joniškio „Delikatesas“ klubu. Rungtynių pradžia 18.00 val. Lapkričio 9 d. Jonavos komanda rungtyniaus Gargžduose.