Sostinėje „Vikingai“ pasidalino po tašką

Pirmadienis, 05 November 2018 08:27 Parašė

2018-2019 metų Lietuvos salės futbolo A lygos čempionate grumiasi 9 komandos, tarp kurių ir savo antrąjį sezoną gan geru žaidimu pradėjo Jonavos „Vikingai“. Savo pirmosiose rungtynėse jonaviečiai sporto arenoje po labai permainingos kovos palaužė Mažeikių klubą. Likus devynioms sekundėms iki  mačo pabaigos pasižymėti pavyko šalies rinktinės nariui ir „Vikingų“ trenerių štabui padedantis Jurij Jeremejev.

Sekmadienį Jonavos salininkai Vilniuje susitiko su FC „Turbotranfers“ klubu. Jau per pirmąsias keturias minutes jonaviečiai pajuto panašumus su pirmuoju maču, kai teko vyti varžovus rezultatu 0:2. Taip atsitiko ir šįkart, tačiau dar pirmajame kėlinyje Eisvino Utyros vedama Jonavos komanda sustygavo savo žaidimą ir po šio futbolininko dviejų taiklių smūgių bei Martyno Stankevičiaus įvarčio, netgi pirmavo (3:2).

Visgi, antrosios pergalės tokiu pačiu rezultatu įsirašyti „Vikingams“ nepavyko. Antrajame kėlinyje aikštelės šeimininkams pavyko atstatyti pusiausvyrą ir vėlesnės abiejų ekipų žaidėjų pastangos buvo bevaisės. Susitikimas baigėsi taikiu rezultatu 3:3.

„Vikingai“ sudėtis – Andrius Skorupskas, Jurij Jeremejev, Aurimas Mockus, Eisvinas Utyra, Gytis Vasylius, Martynas Matijoška, Martynas Stankevičius, Benas Spietinis, Artūras Rocys, Lukas Čepkauskas.

Nors tai jau buvo trečiojo turo mačas, tačiau dėl įvairiausių priežasčių buvo nukeltos kelios pirmųjų dviejų turų rungtynės. Vienos komandos jau sužaidė po trejas, o kitos – tik po vienerias rungtynes.

Šiame ture vėl sau lygių neturėjo čempionų titulą ginantis Kauno „Vytis“, net 8:0 sutriuškindamas Vilniaus Dailės akademiją (VDA). SK „Gargždų taškas“ savo aikštelėje 4:1 pranoko Mažeikių VIP, o pirmenybių naujokė „Akmenė“ kiek netikėtai įsirašė pirmuosius taškus, kai 3:2 nugalėjo Vilniaus „Bekentą“.

Po šių rungtynių futsal A lygos turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai, taškai):

9 VDA 1 0 0 1 0-8 0

Rezultatyviausiai čempionate rungtyniauja Edvinas Jasaitis („Akmenė“) ir Eisvinas Utyra („Vikingai“), pelnę po 3 įvarčius.

Lapkričio 11 d., sekmadienį, Jonavos sporto arenoje „Vikingai“ susitiks su „Akmenės“ klubu. Rungtynių pradžia 16.00 val.