Spausdinti šį puslapį
Paskelbtas Krepšinis

„Sintek-Jonava“ krepšininkai gavo du skaudžius antausius

Pirmadienis, 15 October 2018 08:18 Parašė

Sėkmingu žaidimu 2018-2019 metų Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) iki šiol nedžiugina turko trenerio Murato Didino treniruojama „Sintek-Jonava“ komanda. Nors sezono pirmosiose rungtynėse  Jonavos klubas pasiekė pergalę, tačiau vėliau kitos trys rungtynės baigėsi varžovų pergalėmis. Be to, visos keturios rungtynės buvo rezultatyvios, bet per pastarąsias dvi praleista itin daug taškų.

Penktadienį Jonavos komanda rungtyniavo sporto arenoje su „Telšiai“ klubu. Lemiamame kėlinyje Ovidijus Kaminskis pelnė 12 taškų, Deividas Rasys surinko 7, o jų vedama „Telšių“ komanda NKL pirmenybėse pasiekė pergalę. Povilo Šakinio vadovaujamas klubas svečiuose 97:87 (24:24, 19:18, 25:25, 29:20) įveikė Jonavos „Sintek-Jonavos“ krepšininkus.

Prasidėjus ketvirtajam ketvirčiui, telšiškiai buvo priekyje minimalia persvara – 68:67, kurią pirmosios atakos metu padidino O. Kaminskis – 70:67.

Ernestas Serkevičius į tai atsakė taikliu tritaškiu ir išlygino rezultatą – 70:70, bet tuomet šeimininkai nesulaikė Deivido Rasio, kuris per beveik pusantros minutės pelnė 7 taškus, perėmė kamuolį ir inicijavo Telšių komandos spurtą 13:3 – 83:73.

Paskui iš D. Rasio iniciatyvą perėmė O. Kaminskis, dar pridėjęs 8 taškus ir leidęs svečiams tvirtai paimti iniciatyvą į savo rankas – 93:82.

Abu „Telšių“ vedliai surinko po 22 taškus. O. Kaminskis dar nuo savęs pridėjo 8 atkovotus ir 5 perimtus kamuolius bei 4 rezultatyvius perdavimus. Tiesa, jis suklydo 5 kartus.

„Sintek-Jonava“: Davaunta Thomasas 21, Justas Vazalis 19, Rytis Juknevičius 13, Rimantas Daunys 11.

„Telšiai“: Ovidijus Kaminskis (8 atk. kam.) ir Deividas Rasys – po 22, Ignas Razutis 10.

Pralaimėjimą ketvirtose Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynėse patyrė Jonavos „Sintek-Jonava“ (1-3), kuri išvykoje 93:107 (28:26, 22:34, 24:26, 21:19) nusileido įspūdingai žaidusio Jaleno Riley traukiamiems Palangos „Kuršiams“ (3-1).

Rungtynes geriau pradėjo jonaviečiai, kurie po pirmųjų dešimties minučių pirmavo (28:26), tačiau antrajame kėlinyje šeimininkai spurtavo 10:1 ir nutolo (38:29).

Labai rezultatyviai besiklosčiusiame kėlinyje abi komandos rūpinosi tik puolimu. Po pirmosios mačo dalies dviženkle persvara (60:50) pirmavo „Kuršiai“.

Po dviejų „Sintek-Jonavos“ tritaškių trečiojo kėlinio metu svečiai atsiliko tik keturiais taškais (63:67). „Kuršiai“, padidinę apsukas, greitai susigrąžino dviženklį pranašumą ir po trijų kėlinių pirmavo 12 taškų atstumu (86:74).

Lemiamo kėlinio metu situacija aikštėje nesikeitė – Palangos klubas iškovojo užtikrintą pergalę.

Aštuoniese žaidusių „Kuršių“ gretose labiausiai spindėjo be keitimų rungtyniavęs Jalenas Riley. Amerikietis įmetė 34 taškus (6/9 dvit., 4/6 trit., 10/12 baudos), atkovojo 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus ir surinko 46 naudingumo balus.

46 – naudingumo balai – šio sezono NKL rekordas. „Sintek_Jonava“ komanda po keturių turų yra ne tik rezultatyviausia komanda, bet ir daugiausiai taškų praleidžianti ekipa.

„Kuršiai“: Jalenas Riley 34 (10/15 metimai, 7 atk. kam., 4 rez. perd., 46 naud. bal.), Taurantas Tamošiūnas 22 (6/9 trit.) Tautvydas Paliukėnas (7 atk. kam., 12 rez. perd.) ir Grantas Vasiliauskas po 18, Tomas Miškinis 11.

„Sintek-Jonava“: Davaunta Thomasas 21 taškas, Ernestas Serkevičius 19, Augustinas Jankaitis 15, Rimantas Daunys 11, Troy Franklinas ir Rytis Juknevičius po 7, Juozas Ramanauskas 6.

Kiti rezultatai: Šakių „Vytis“ – Joniškio „Delikatesas“ 97:84, Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ – Gargždų SC 95:89, „Šilutė“ – Kauno KTU 73:67, Mažeikių „Ereliai“ – Vilniaus „Perlas“ 76:84, Tauragės KK – Palangos „Kuršiai“ 68:76, Kauno „Žalgiris-2“ – Molėtų „Ežerūnas“ 82:73, „Perlas“ – Tauragės KK 82:68, KTU – „Ereliai“ 83:70, Gargždų SC – „Šilutė“ 73:82, „Delikatesas“ – „Sūduva-Mantinga“ 71:79, „Ežerūnas“ – „Vytis“ 81:88, Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservisas“ – „Žalgiris-2“ 80:88.

Po 4 turų turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, pralaimėjimai, įmesti-praleisti taškai, pelnyti taškai):

15 Delikatesas 3 0 3 211-250 3

Spalio 19 d., penktadienį, „Sintek-Jonava“ rungtyniaus Kaune su KTU ekipa (18.00 val.), o spalio 20 d., šeštadienį, sporto arenoje varžysis su Vilniaus „Perlas“ klubu. Rungtynių pradžia 16.00 val.