Paskelbtas Futbolas

Finaluose Jonavoje rungtyniaus „Klevo“ senjorai

Pirmadienis, 15 October 2018 08:15 Parašė 

Į pabaigą artėja Lietuvos futbolo federacijos (LFF) senjorų 35+ čempionatas, kuris šiemet buvo vykdytas taip pat dvejose regionuose. Visiškai neseniai savo kovas baigė Žemaitijos regiono komandos, o Aukštaitijos regiono ekipos laukė savo varžovų ketvirtfinaliuose.

Tačiau prieš prasidedant atkrintamosios varžyboms paaiškėjo, kad dvi Žemaitijos regiono komandos atsisakė dalyvauti tolesnėse varžybose.

 Savo varžybas pusfinalyje pradėjo Jonavos „Klevas“ (vadovas Aironas Morkūnas, treneris Virginijus Nutautas), kuris pirmąsias rungtynes žaidė Gargžduose su vietos senjorų ekipa. Rungtynės vyko gan lygiai. Nors aikštės pranašumą turėjo šeimininkai, bet realių progų daugiau sukūrė jonaviečiai.

Gargždų futbolininkai, nors ir retai, bet grasino Irmanto Kovalenko saugomiems vartams. Šiam vartininkui teko apginti, kai prieš jį atsidūrė vienas varžovų futbolininkas. Pavojingomis atakomis atsakė ir „Klevo“ žaidėjai. Pasižymėti galėjo Denisas Šichranovas, o Dainiaus Tumėno smūgiuotas kamuolys galva patikrino vartų skersinio ir virpsto sandūros stiprumą.

Taip ir nei vienai ekipai nepavyko išnaudoti savo sukurtų progų ir pirmoji komandų tarpusavio dvikova baigėsi nulinėmis lygiosiomis (0:0). Šis rezultatas daugiau teigiamas Jonavos senjorams, nes atsakomasis susitikimas vyks jau Jonavoje.

Šių dviejų komandų rungtynės Jonavos KKSC stadiono centrinėje aikštėje vyks spalio 21 d., sekmadienį. Rungtynių pradžia 16.00 val.

Kitame pusfinalyje Aukštaitijos regiono nugalėtojai Alytaus „Dainavos senjorai“ futbolininkai grumiasi su Vilniaus „Prelegentais“.

Pastarosiomis dienomis jau nuspręsta, kur vyks Lietuvos senjorų čempionato finalai. Pasirodo jie bus organizuoti Jonavoje. Finalai vyks spalio 27 d., šeštadienį. Abu susitikimai dėl vietų vyks tą pačią 13.00 val. Komandos dėl III-iosios vietos rungtyniaus dirbtinės dangos aikštelėje, o finalas dėl I-osios vietos – centrinėje aikštelėje.

GYTIS RAMANAUSKAS

Atnaujinta Pirmadienis, 15 October 2018 08:18
Web Analytics