„Striptizo ereliai“ lapkričio 13 d. 18 val. atvyksta į Jonavos kultūros centrą!

Antradienis, 02 October 2018 16:06 Parašė 

Prieš dešimtmetį Vilniuje pristatyta fenomenali teatro komedija „Striptizo ereliai” (orign. angl. k. „Ladies Night”) Lietuvoje sumušė ne vieną rekordą: tapusi visų laikų populiariausia komedija, kurią jau pamatė beveik 170 tūkst. žiūrovų. „Striptizo ereliai“ lapkričio 13 d. 18 val. atvyksta į Jonavos kultūros centrą!

Pasaulinę šlovę praėjusio amžiaus 9 dešimtmečio pabaigoje pelniusi N. Zelandijos dramaturgų komedija „Ladies Night” Lietuvoje pristatyta „Striptizo erelių” pavadinimu. Nuo pat premjeros 2008 m. spalio 1-ąją profesionalaus komedijos teatro „Domino” scenoje, šį spektaklį lydėjo emocingos žiūrovų reakcijos, gausūs atsiliepimai ir rekomendacijos. Tačiau šiuo atžvilgiu Lietuvos auditorija niekuo nesiskyrė nuo kitų šalių.

Pjesė „Ladies Night” tapo ne tik fenomenaliu reiškiniu savo tėvynėje N. Zelandijoje, bet taip pat pelnė milžinišką pripažinimą visame pasaulyje, buvo išversta į 16 kalbų, o Prancūzijos teatralų pastatymas pelnė prestižinį Moljero apdovanojimą (angl. Molier Awards) kaip geriausia komedija.

„Ši istorija, prieš tris dešimtmečius gimusi kitoje pasaulio pusėje, pasirodė labai artima ir Lietuvos žiūrovui – vidutinio amžiaus draugų, gyvenančių mažame periferijos miestelyje, kamuojamų bedarbystės, o taip pat ir kasdienybės beprasmybės, pasirodo, galima sutikti ir bet kurioje pasaulio šalyje, ir Lietuvoje vienodai. Man asmeniškai ši komedija yra priminimas, kad problemų visame pasaulyje žmonės turi labai panašių, o jų sprendimai slypi ne kažkur už jūrų-marių, o mūsų pačių širdyse, drąsoje ir išradingume”, – sako „Domino” teatro aktorius Sakalas Uždavinys, komedijoje „Striptizo ereliai” vaidinantis klubo savininką. –  „Per dešimt metų Lietuvoje ši nuostabi komedija neprarado žiūrovų susidomėjimo ir meilės – tai didžiulis įvertinimas mūsų herojams, kuriuos visą dešimtmetį auginome, su kuriais augome patys, ir iš kurių įkvėpimo sėmėsi ir mūsų žiūrovai.”

Per dešimtmetį komedija „Striptizo ereliai” apkeliavo 50 Lietuvos miestų, lankėsi Londone ir Dubline, buvo parodyta 420 kartų, o ją matė beveik 170 tūkst. žiūrovų.

Pasenti niekada neketinantys, garderobą ir dekoracijas atsinaujinę aistringieji „Striptizo ereliai” jau rugsėjo 27 d. pradeda jubiliejinį 10-mečio turą Ukmergėje, tuomet keliaus į Palangą, Šiaulius, Kauną ir Vilnių, vėliau apsilankys Utenoje, Alytuje, Telšiuose, Jonavoje, Biržuose, užsuks į Panevėžį ir Marijampolę.  Bilietus į šventinius spektaklio seansus įsigyti galima kasoje „Domino” teatre Vilniuje, per internetinį tinklalapį www.dominoteatras.lt  ar iš bilietų platintojo www.bilietai.lt  . 

Atnaujinta Antradienis, 02 October 2018 16:10
Web Analytics