Paskelbtas Futbolas

Jonavos senjorai pranoko ir svečius iš Panevėžio

Pirmadienis, 27 August 2018 08:52 Parašė

2018 metų Lietuvos futbolo federacijos (LFF) senjorų čempionato (35+) Aukštaitijos regione tarp septynių komandų toliau savo pajėgumą demonstruoja Jonavos „Klevo“ futbolo senjorai.

Šią savaitę jonaviečiai centriniame stadione susitiko su Panevėžio „Ekrano senjorai“ vienuolike. Jau pati mačo pradžia parodė, kad deramai nei viena komanda taip ir nespėjo apšilti, nes panevėžiečiai savo baudos aikštelėje sužaidė ranka ir teisėjas skyrė 11 m baudinį. Jį šaltakraujiškai realizavo Denisas Šichranovas ir Jonavos futbolininkai išsiveržė į priekį.

Neužilgo savo meistriškumą teko pademonstruoti „Klevo“ vartininkui Irmantui Kovalenko, prieš kurį atsidūręs varžovų žaidėjas neįstengė jo pergudrauti. Visgi, dar pirmajame kėlinyje aikštelės šeimininkai žengė tvirtai pergalės link, kai Jevgenijus Medvedevas padvigubino pervarą.

Po pertraukos siekė pakeisti esamą padėtį aikštelėje ir rezultate, tačiau to padaryti dalinai nepavyko. Panevėžiečiai pelnė taip lauktą įvartį, bet į jį Ruslanas Fiodorovas atsakė tiksliu smūgiu ir „Klevas“ įsirašė jau aštuntąją pergalę čempionate bei toliau užima pirmąją vietą.

Kitose šio turo rungtynėse Ukmergės „Vienybė“ savoje aikštelėje net 1:6 nusileido Kauno „Virpstui“, o Kėdainių „Nevėžis“ 2:4 pralaimėjo Vilniaus „Prelegentams“.

šių rungtynių turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai, taškai):

7. Nevėžis 9 1 1 7 13-33 4

Kitose rungtynėse Jonavos „Klevui“ spręsis, ar gali realiai pretenduoti į pirmąją poziciją, nes rugpjūčio 29 d., trečiadienį, KKSC centriniame stadione susitiks su Alytaus „Dainavos senjorai“ ekipa. Rungtynių pradžia 19.00 val.