Pergalingi lyderių žaidimai juos dar labiau nutolino nuo persekiotojų

Pirmadienis, 11 June 2018 08:26 Parašė

Per 4 rungtynes pelnyti 36 įvarčiai! Tiek buvo įmušta penktajame Jonavos rajono mažojo (7x7) futbolo pirmenybių ture. Šių metų sezone dvi komandos („Pirmas kartas“ ir „Energija“) ne tik kad negali įsirašyti pirmųjų taškų, bet per kiekvienas rungtynes praleidžia gan didelį skaičių įvarčių.

Šį kartą „Energija“ vėl gavo itin skaudų antausį nuo lyderių gretose esančios „Vilties“. Įdomus faktas vyko iki pirmojo kėlinio vidurio, kai energetikai po M. Kaladinsko tikslaus smūgio netgi buvo išlyginę rezultatą (1:1). Vėliau pastarieji tapo patrankų mėsa, nes varžovai dar pirmoje žaidimo pusėje parodė galią. Geriausias savo rungtynes sužaidė D. Majauskas, pelnęs net 4 įvarčius. Visgi, jo komandos draugas J. Medvedevas jau antrą kartą šiame sezone varžovams sugebėjo įmušti net 5 įvarčius. Skirtumas augo sparčiai ir „Viltis“ pasiekė įspūdingą pergalę rezultatu 15:2. Nugalėtojams dar tris tikslius smūgius pridėjo vartininkas I. Kovalenko, du – gynėjas D. Regelskis.

Ne itin gerai sekėsi ir „Pirmas kartas“ ekipai, kuri mače su „Ultros“ nesugebėjo rimčiau pasipriešinti, bet atvirame žaidime įstengė dukart pasiųsti kamuolį į varžovų vartus. Visgi, šiame sustikime „Ultros“ gretose rezultatyvumu išsiskyrė „pokerį“ pelnęs J. Sosiedkinas, „hetriką“ įsirašė R. Drobina, du įvarčius pasiekė M. Vaičiuška.

Kiti du mačai baigėsi ne itin dideliais skirtumais, bet pirmaujančios ekipos vėl įsirašė eilinius tris taškus. „Vikingai“ komandai pirmajame kėlinyje sunkiai skynėsi kelią prieš „Jonavos policiją“, bet po pertraukos pagerėjęs puolimas leido „Vikingams“ pasiekti pergalę rezultatu 5:0.

Pirmaujančias pozicijas pirmenybėse išsaugojo ir „Gaschema“, kuri su „Vetrolita-ISG“ komanda vargo dar ilgiau. Kaip bebūtų keista, pirmoji rungtynių pusė baigėsi be įvarčių, kas stebėtina mažajame futbole. Po pertraukos gaschemiečiams pavyko palaužti varžovus, įmušant tris „sausus“ įvarčius (3:0).

Po šių rungtynių turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai, taškai):

8 Energija 5 0 0 5 4-60 0

Per 20 rungtynių pelnyta jau net 167 įvarčiai (vidutiniškai po 8,35 įvarčio per rungtynes).

Rezultatyviausi žaidėjai: J. Medvedevas („Viltis“), pelnęs 10, J. Sosiedkinas („Ultros“) – 9, E. Utyra („Vikingai“) – 8,V. Česnovičius („Gaschema“), I. Kovalenko („Viltis“), D. Majauskas („Viltis“), Saimonas Malinauskas („Ultros“) ir D. Suslavičius („Vikingai“) – po 5 įvarčius.