Futbolo senjorai padovanojo dvi pergales

Pirmadienis, 21 May 2018 08:51 Parašė

Lietuvos senjorų čempionate šiemet varžosi 14 komandų, kurios suskirstytos į dvi grupes. Šiame čempionate rungtyniauja penkiasdešimtmečiai ir vyresni, o tarp aštuonių A grupės ekipų žaidžia ir Jonavos „Klevas“. Pirmajame ture Alytuje jonaviečiai patyrė dvi nesėkmes, todėl antrajame siekė pirmųjų taškų, juolab, turas vyko Jonavos centrinio stadiono dirbtinės dangos aikštelėje.

„Klevo“ senjorai turą pradėjo maču su Utenos „Utenio senjorais“. Rungtynės klostėsi permainingai ir tik antrajame kėlinyje (žaidžiami du kėliniai po 20 min.) puikus Virginijaus Nutauto įvartis užtikrino minimalią pergalę Jonavos senjorams.

Antrasis susitikimas vyko su FK „Karmėlava“ ekipa. Čia jonaviečiai pajuto visišką namų pranašumą ir savo persvarą išnaudojo keturiais tiksliais smūgiais (4:0). Dukart pasižymėjo atakų lyderis Jevgenijus Medvedevas, o po sykį kamuolį į varžovų vartus pasiuntė V. Nutautas bei „Klevo“ gretose rungtyniaujantis kėdainiškis Algimantas Gėgžna.

Kitose šio turo rungtynėse dvi nesunkias pergales pasiekė FK „Vilniaus senjorai“, kurie iš pradžių 5:0 įveikė Marijampolės FVK „Sūduvį“, o antrajame mače 6:0 sutriuškino Alytaus „Dainavą“. Tuo tarpu pastarieji 1:0 nugalėjo FK „Aleksotą“, kuris taip pat Jonavoje įsirašė vieną pergalę ir 3:0 pranoko FK „Karmėlavą“. Be to, Kaišiadorių FK „Savingės senjorai“ net 4:0 įveikė marijampoliečius, bet kiek netikėtai 0:1 teko pripažinti Utenos ekipos pranašumą.

Po dviejų turų turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai, taškai):

8.“Sūduvis“ 4 0 0 4 0-12 0

Senjorų (50+) čempionato trečiojo turo varžybos birželio 2 d. vyks Marijampolėje, o Jonavos „Klevas“ dvejas rungtynes žais su Marijampolės ir Kaišiadorių ekipomis.