Paskelbtas Miesto naujienos

Raudonos nosytės svečiavosi pas merą

Ketvirtadienis, 03 May 2018 08:34 Parašė 

Praėjusį pirmadienį Jonavos rajono savivaldybėje mero kvietimu svečiavosi akcijos „Raudona nosis“ dalyviai: trys mažieji savanoriai, kurie rengėsi klounais ir linksmino vaikus, bei septyni dalyvavę konkurse (darė raudonas nosis) ir jį laimėję. Vaikus atlydėjo linksmai nusiteikusios žalioji klounė Ina ir raudonoji – Kaukutė.   

Visų svečių laukė paruoštos dovanėlės, padėkos raštai. Savo ruožtu, akcijos organizatorė, VšĮ „Tikėk savimi“ vadovė Ina Čekauskienė merui Eugenijui Sabučiui prisegė medalį „Darom gerus darbus kartu!“; akcijos globėjas verslininkas Kęstutis Macionis padėkojo rajono vadovui, prisidėjusiam prie šios iniciatyvos, pasidžiaugė, kad akcijoje aktyviai dalyvauja ne tik suaugę, bet ir patys mažiausi, merui įteikė padėką. Neliko nuošalyje Kaukutė, merui padovanojusi miniatiūrinę raudonnosę Kaukutę, laikančią gulbelę.

Eugenijus Sabutis, padėkojęs už sveikinimus, prisipažino, kad, bendraudamas su vaikais, nemėgsta ilgai kalbėti, todėl paprašė, kad mažieji papasakotų apie savo veiklą, pasidalytų įspūdžiais. Ilgai raginti nereikėjo.

Šiemet (akcija dar nesibaigė!) jonaviečiai raginami įsigyti po pusantro euro kainuojančias klouno nosis. Surinktos lėšos bus skiriamos VšĮ Jonavos ligoninės Vaikų ligų skyriui: jei pavyks surinkti apie 4 000 eurų, bus perkamas venų ieškiklis, kurio dėka mažiesiems pacientams bus galima saugiai suleisti vaistus.

Dairykitės raudonų klouno nosyčių: kainuoja nedaug, bet kiek daug tai reiškia ligoniukams!     

Karolina VIČIŪTĖ