Žeimiuose rastas sprogmuo

Penktadienis, 27 April 2018 07:54 Parašė 

Žeimiuose rastas sprogmuo

Balandžio 24-ąją, 14 val. 33 min., gelbėjimo tarnybos sulaukė pranešimo apie Jagėlavos k. (Žeimių sen.) rastą sprogmenį. Į įvykio vietą atvykę ugniagesiai budėjo, kol atvyko išminuotojai, įvestas planas SKYDAS. Atvykę išminuotojai 76 mm minosvaidžio miną nukenksmino vietoje.

Nerimas dėl kaimynų

Balandžio 25 d., 15 val. 18 min., gelbėjimo tarnybos skubėjo į Ruklą. Gautas pranešimas, kad nuo penktadienio miestelio gyventojas R. B. A. (50 m.) neatėjo į darbą, o buto durys užrakintos, niekas neatsiliepia, prisiskambinti neina, vyro nematė nei kaimynai, nei bendradarbiai, gali būti kažkas nutikę sveikatai. Laimei, šeimininkas gyvas atsiliepė į beldimą į langą

Tą pačią balandžio 25-ąją, 18 val. 03 val., į Priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą kreipėsi vienos Chemikų g. gyventojos kaimynė. Pasak jos, dvi naktis buvo girdėti triukšmas, moteris šaukė, kad nemuštų. Moteris vyresnė nei 80 m., gyvena viena, serga cukriniu diabetu. Dabar dvi dienas niekas negali patekti pas ją, viduje girdėti veikiantis televizorius. Socialinė darbuotoja taip pat negalėjo pakliūti, niekas neatidarė durų. Bute jau buvo policijos pareigūnai, ugniagesiu pagalbos neprireikė.

Atnaujinta Penktadienis, 27 April 2018 07:56
Web Analytics