Paskelbtas Futbolas

Nesėkmė namuose paliko priešpaskutinėje vietoje

Pirmadienis, 29 January 2018 08:33 Parašė

Jonavos sporto arenoje susirinkę žiūrovai pamatė eilines Lietuvos salės futbolo (betsafe-futsal) A lygos rungtynes, kuriose šeimininkai „Vikingai“ susitiko su Vilniaus FC „Turbotransfers“ klubu.

Susitikimo pradžia nuteikė optimistiškai, kai 4 min. greitą ataką tiksliu smūgiu užbaigė Žymantas Tumėnas. Pirmaudami jonaviečiai toliau kūrė pavojingas atakas, nepamiršdami ir gintis. Tačiau visas kortų namelis subyrėjo per kelias minutes. Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje viskas apvirto aukštyn kojom.

16 min. svečiai iš sostinės atstatė pusiausvyrą, o vėliau per paskutinės minutės kelias dešimtis sekundžių pastangos buvo nubrauktos. Kelios grubios klaidos praradus kamuolį aikštelės viduryje ir dar teisėjams įnešus mače sumaišties, tuo pasinaudoję varžovai vieną po kito įmušė dar du įvarčius ir pirmosios mačo dalies jonaviečiai atsiliko jau 1:3.

Antrojo kėlinio pradžioje varžovai dar kartą pasiuntė kamuolį į Justo Ulicko saugomus vartus ir mačo nugalėtojas ėmė aiškėti. Nors ir visos pastangos buvo vainikuotos 31 min., kai pasižymėti pavyko Ruslanui Fiodorovui, bet daugiau nuveikti aikštelėje Jonavos futbolininkams nepavyko ir „Vikingai“ patyrė dar vieną nesėkmę rezultatu 2:4 (1:3).

Kiti rezultatai: Vilniaus Dailės akademija (VDA) – Kauno „Vytis“ 1:6, „Vievio žiedas“ – Mažeikių „VIP“ 3:4, Gargždų „Pramogos-SC“ – Kauno „Inkaras“ 6:4, Panevėžio „Baltija“ – „Koralas“ 5:2.

Po šių susitikimų turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai, taškai):

10.“Vievio žiedas“ 10 0 0 10 21-75 0

Per 50 rungtynių čempionate įmušti 390 įvarčių (vidutiniškai po 7,80 įvarčio per rungtynes).

Rezultatyviausiai rungtyniauja: Aurimas Skurdelis („Koralas“), pelnęs 13, Karolis Urbaitis („Pramogos-SC“) – 12,  Lukas Sendžikas („Inkaras“) – 11,  Delmiro Lima Genigle („Vytis“) ir Valdas Pocevičius („Pramogos-SC“) – po 10 įvarčių.

Vasario 4 d., sekmadienį, „Vikingai“ Kauno sporto halėje susitiks su „Inkaras“ klubu (12.00 val.).