„Vikingai“ sutriuškinti sporto arenoje

Pirmadienis, 08 January 2018 08:56 Parašė

Po pertraukos atnaujintame 2017-2018 metų Lietuvos salės futbolo (Betsafe-Futsal) A lygos čempionate patį blogiausią rezultatą pateikė Jonavos „Vikingai“. Jonaviečiai debiutiniame sezone sužaidė pačias blogiausias rungtynes ir sporto arenoje neatlaikė Klaipėdos „Koralas“ klubo galingos atakų bangos. „Vikingai“ patyrė „sausą“ sutriuškinimą net 0:12 (0:6).

Jonavos salininkai kiekviename kėlinyje praleido po šešis įvarčius, tačiau antroji rungtynių pusė buvo daug žaidimu sėkmingesnė ir turėjo ne vieną progą pasižymėti. Visgi, uostamiesčio futbolininkai pademonstravo aukšto lygio futbolą ir pasiekė įspūdingą pergalę.

„Vikingai“ sudėtis – Andrius Skorupskas, Martynas Stankevičius, Benas Spietinis, Aurimas, Mockus, Denisas Šichranovas, Žymantas Tumėnas, Albertas Ramonas, Edgaras Makarovas, Vladyslav Chernyakov, Eisvinas Utyra, Justas Ulickas.

Kitose septintojo turo rungtynėse buvęs vienvaldis lyderis Gargždų „Pramogos-SC“ klubas savo aikštelėje ne tik patyrė pirmąją nesėkmę sezone, bet prarado pirmuosius taškus. Gargždiškiai 6:9 nusileido brazilų vedamam Kauno „Vyčiui“.

Kiti rezultatai: Kauno „Inkaras“ – Vilniaus Dailės akademija (VDA) 4:2, Panevėžio „Baltija“ – „Vievio žiedas“ 8:1, Mažeikių FK „VIP“ – Vilniaus FK „Turbotransfers“ 3:7.

Po šių rungtynių turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai, taškai):

10.“Vievio žiedas“ 7 0 0 7 13-52 0

Per 35 rungtynes čempionate įmušti 277 įvarčiai (vidutiniškai po 7,91 įvarčio per rungtynes).

Rezultatyviausiai rungtyniauja: Aurimas Skurdelis („Koralas“), pelnęs 12, Karolis Urbaitis („Pramogos-SC“) – 11, Donatas Paulauskas („Baltija“), Eisvinas Utyra („Vikingai“) ir Marius Šluta („VIP“) – po 7 įvarčius.

Sausio 13 d. šeštadienį, „Vikingai“ Kauno sporto halėje rungtyniaus su lygos lyderiu Kauno „Vytis“ klubu (14.00 val.).