Paskelbtas Futbolas

Antroje rungtynių pusėję pagerino puolimą, bet pergalės nepasiekė

Pirmadienis, 20 November 2017 09:06 Parašė

Įsibėgėja 2017-2018 metų Lietuvos salės futbolo (betsafe-futsal) A lygos čempionatas. Šį savaitgalį komandos varžosi jau trečiojo turo susitikimuose. Šeštadienį įvyko trejos rungtynės, tarp kurių rungtyniavo ir Jonavos „Vikingai“, kurie vis dar mėgina įsirašyti pirmuosius taškus.

Jonaviečiai šio turo rungtynes žaidė Mažeikiuose su „VIP“ klubu. Jau susitikimo pradžia parodė, kad vikingams vėl teks laukti pirmųjų taškų, nukeliant į sekančias rungtynes. Per pirmąsias šešiolika minučių Jonavos futbolininkai buvo pasiųsti į nokdauną, kai praleido net šešis įvarčius. Baigiantis kėliniui Benui Spietiniui pavyko pasižymėti ir nuteikti komandą kovai antroje rungtynių pusėje.

Po pertraukos reikalai aikštelėje ėmė taisytis. Pagaliau ir puolime Jonavos salės futbolo mėgėjai pradėjo žaisti kur kas rezultatyviai. Pasireikšti pavyko Eisvinui Utyrai, kurio tikslūs smūgiai vertė varžovus sunerimti. Jonavietis įmušė tris įvarčius, vieną pridėjo Denisas Šichranovas, bet pergalei to neužteko. Gynyboje kelis kartus leista aikštelės šeimininkams įmušti Justui Ulickui ir „Vikingai“ patyrė nesėkmę rezultatyviame mače 5:9 (1:6).

Kitose turo rungtynėse Panevėžio „Baltija“ 4:2 įveikė Vilniaus Dailės akademijos (VDA) ekipą, Vilniaus FC „Turbotransfers“ 1:6 nusileido Kauno „Vyčiui“, o „Vievio žiedas“ savoje aikštelėje net 2:8 pralaimėjo Gargždų „Pramogos-SC“ klubui. Dar viename mače Kauno „Inkaras“ taip pat pralaimėjo namuose, kai 2:3 pripažino Klaipėdos „Koralas“ ekipai.

Po šių rungtynių turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai, taškai):

10.“Vievio žiedas“ 3 0 0 3 7-21 0

Rezultatyviausiai rungtyniauja: Aurimas Skurdelis („Koralas“), pelnęs 6, Donatas Paulauskas („Baltija“), Marius Šluta („VIP“) ir Eisvinas Utyra („Vikingai“) – po 4 įvarčius.

Lapkričio 26 d., sekmadienį, Jonavos sporto arenoje „Vikingai“ susitiks su Vievio „Vievio žiedas“ klubu. Rungtynių pradžia 16.00 val.