Paskelbtas Krepšinis

„Jonava-2“ įsirašė dar du pralaimėjimus

Pirmadienis, 13 November 2017 09:16 Parašė

2017-2018 metų Regionų krepšinio lygoje (SIL-RKL) niekaip savo pirmosios pergalės į turnyrinę lentelę dar negali įsirašyti Arūno Kačenausko ir Edvino Zinio treniruojama „Jonava-2“ komanda. A divizione tarp šešiolikos ekipų žaidžiantys jaunieji krepšininkai šį savaitgalį patyrė dar du pralaimėjimus. Po penktadienio namuose patirto pralaimėjimo nedideliu taškų skirtumu, šeštadienį vaizdas aikštelėje buvo daugiau slogesnis.

Penktadienį KKSC salėje rungtyniavęs jaunieji jonaviečiai 70:78 (19:25, 22:22, 17:21, 12:10) nusileido Kauno „Atletas-LSU“ klubui. Rungtynių pradžia buvo daug žadanti, nes aikštelės šeimininkai pirmavo 15:7. Visgi, svečiai ne tik dar šiame ketvirtyje sugebėjo pasivyti jonaviečius, bet ir patys šiek tiek nutolo (19:25).

Ilgą laiką per kitus du kėlinius kauniečiai išlaikė dviženklę persvarą, bet paskutiniajame kėlinyje jaunieji Jonavos ekipos krepšininkai po puikia tądien rungtyniavusio Nojaus Pankratjevo tritaškio (viso žaidėjas įmetė 27 taškus) komandas skyrė viso labo trys taškai (68:71). Rungtynių pabaigoje taiklesni buvo svečiai, kurie ir šventė pergalę.

Šeštadienį jonaviečiai vyko į Ukmergę, kur pamėgino sužaisti bent taip, kai gražias atkarpas su kauniečiai Jonavoje. Tačiau jau pirmajame kėlinyje buvo užfiksuotas „Jonava-2“ komandos antirekordas, kai tik N. Pankratjevo metimas suteikė galimybe savo sąskaitoje turėti tik  taškus. Po pirmojo kėlinio jonaviečiai atsiliko net 2:25.

Nors po tokio šalto dušo reikalai kituose kėliniuose pasitaisė ir puolime buvo surinkta daugiau taškų, net tai nuo triuškinančio pralaimėjimo neišgelbėjo. Po trijų ketvirčių aikštės šeimininkai buvo priekyje 74:28! Ketvirtajame kėlinyje jonaviečiai šovė į priekį 7:0, tačiau tai neišgelbėjo nuo triuškinančios nesėkmės. Rungtynes „Jonava-2“ pralaimėjo 54 taškų skirtumu – 42:96 (2:25, 12:20, 14:29, 14:22).

Kiti rezultatai: Kauno r. „Omega“ – Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 102:68, Gargždų SC – LCC tarptautinis universitetas 99:71, Kėdainių „SC-Nevėžis“ – Vytauto Didžiojo universitetas 66:67, „Kretinga“ – „Biržai-KKSC“ 89:80, Plungės „Olimpas“ – Ukmergės „Olimpas“ 81:65, KK „Trakai“ – Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 82:68, Akmenės SCKK-„Akmenės cementas“ – Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 97:64, „Omega“ – Gargždų SC 75:74, Vytauto Didžiojo universitetas“ – SCKK-„Akmenės cementas“ 60:57, „Biržai-KKSC“ – Plungės „Olimpas“ 88:87, „KA-Saulė-ASKA-Grafų baldai“ – „Kretinga“ 59:82, LCC tarptautinis universitetas – KK „Trakai“ 73:83, „Atletas-LSU“ – „SC-Nevėžis“ 60:91, „Bangenė-Aivera“ – „Sūduva-Mantinga-2“ 74:71.

Po šių rungtynių A diviziono turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, pralaimėjimai, įmesti-praleisti taškai, pelnyti taškai):

16.“Jonava-2“ 4 0 6 353-534 6

Lapkričio 17 d., penktadienį, „Jonava-2“ Ringaudų mokyklos salėje žais su Kauno R. „Omega“ klubu (20.00 val.). Lapkričio 18 d., šeštadienį, jonaviečiai KKSC salėje susitiks su Akmenės SCKK-„Akmenės cementas“ ekipa. Rungtynių pradžia 14.00 val.