Paskelbtas Krepšinis

Po keturių nesėkmių, pergalė prieš „Erelius“

Pirmadienis, 13 November 2017 09:13 Parašė

Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) čempionate savaitgalį buvo žaidžiami 11-ojo ir 12-ojo turų susitikimai. Penktadienį BC „Jonava“ viešėjo Šakiuose, kur neįstengė uždengti „Vytis“ ekipos lyderių tandemo. Šiame mače varžovų gretose Edvinas Jezukevičius pelnė 31, o Gytis Radzevičius pridėjo 22 taškus. Tai leido šeimininkams užsitikrinti nesunkią pergalę. BC „Jonava“ patyrė ketvirtąją nesėkmę iš eilės rezultatu 68:84 (15:23, 14:26, 19:17, 20:18).

Jonavos komandos gretose Ebuka Anyaorah įmetė 18, Martynas Pacevičius 13 taškų.

Visgi, tokia nesėkmių serija kažkada turėjo baigtis. Šeštadienį, sporto arenoje Jonavos komanda susitiko su Mažeikių „Ereliai“ klubu ir šventė pergalę rezultatu 76:72 (17:13, 18:17, 23:17, 18:25).

Pirmojo kėlinio pabaigoje 7:0 spurtavę šeimininkai rungtynėse pirmieji susikrovė didesnį pranašumą (17:9). Po pirmojo kėlinio buvusią keturių taškų persvarą jonaviečiai iki didžiosios pertraukos paaugino dar vienu tašku (35:30).

Po didžiosios pertraukos „Jonavos“ klubas įjungė aukštesnę pavarą puolime ir ketvirtojo kėlinio metu po šešių Karolio Šaruko taškų turėjo rekordinę persvarą (64:49). Tiesa, „Ereliai“ ginklų nesudėjo ir per likusias 5 minutes sugebėjo ne tik išlyginti rezultatą (67:67), bet vienu tašku netgi išsiveržė į priekį. Laiku atsigavę po netikėto varžovų spurto, „Jonavos“ krepšininkai prabilo puolime. Lemiamu momentu tolimą metimą pataikė E. Anyaorah ir susitikimą baigė įtvirtindami pergalę (76:72).

Iš šiame mače rezultatyviai žaidė 21 tašką pelnęs Ebuka Anyaorah, 18 pridėjo Karolis Šarukas, 16 – Justas Vazalis, 10 – Antanas Montrimavičius.

Kiti savaitgalio rezultatai: Tauragės KK – „Šilutė“ 74:92, „Ereliai“ – Joniškio „Delikatesas“ 98:54, „Palanga“ – Kauno KTU 79:75, Kauno „Žalgiris-2“ – Molėtų „Ežerūnas“ 96:74, Vilniaus „Perlas“ – Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ 74:83, Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ – „Telšiai“ 86:61, „Neptūnas-Akvaservis“ – „Vytis“ 76:85, „Sūduva-Mantinga“ – „Perlas“ 81:59, Tauragės KK – „Telšiai“ 80:70, „Ežerūnas“ – „Šilutė“ 89:98, „Delikatesas“ – „Palanga“ 72:78, KTU – „Žalgiris-2“ 64:84.

Po šių rungtynių turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, pralaimėjimai, įmesti-praleisti taškai, pelnyti taškai):

14.KTU 12 2 10 924-1028 14

Lapkričio 17 d., penktadienį, BC „Jonava“ sporto arenoje paskutinėse pirmojo rato rungtynėse susitiks su Tauragės krepšinio klubu. Rungtynių pradžia 18.00 val. Lapkričio 18 d., šeštadienį, prasidedančiame antrajame rate Jonavos komanda vėl rungtyniaus su Tauragės KK, tačiau mačas jau vyks Tauragėje (16.00 val.).