Stokojantys futsal A lygos patyrimo „Vikingai“ pralaimėjo ir namuose

Pirmadienis, 13 November 2017 09:10 Parašė

Savaitgalį 2017-2018 metų salės futbolo (betsafe-futsal) A lygos čempionate sužaisti antrojo turo susitikimai. Savo debiutiniame sezone antrąsias rungtynes sužaidė Jonavos „Vikingai“ (vadovas Aironas Morkūnas, treneris Aurimas Mockus). Šįkart jonaviečiai pirmąsias rungtynes žaidė savų žiūrovų akivaizdoje. Sporto arenos salėje vikingai varžėsi su jau ne vienerius metų tokį futbolą žaidžiančia Kauno „Inkaras“ ekipa.

Pirmajame kėlinyje vyko daugiau žvalgytuvės ir nei vienai komandai nepavyko pademonstruoti kažką pavojingesnio prie varžovų vartų. Visgi, tiek svečiai, tiek iš šeimininkai apsikeitė pavojingais momentais ir smūgiais į vartus. Kai atrodė, kad pirmajame kėlinyje nei vienai komandai nepavyks pasižymėti, paskutiniąją minutę pasinaudoję klaida, kauniečiai įmušė pirmąjį rungtynių įvartį (0:1).

Tik prasidėjus antrajai žaidimo pusei atsirado viltis mačą sužaisti sėkmingai. Gan gausiai susirinkę žiūrovai buvo nudžiuginti gražia ataka ir Almanto Vansevičiaus tiksliu smūgiu (1:1). Po išlyginamojo įvarčio inkariečiai greitai ėmė rengti vieną ataką po kitos ir vis tikrinti vartų konstrukcijos stiprumą. Vieną po kito svečiai net tris kartus sukirto kamuolį į virpstą ir kartą – į vartų skersinį. Tokios jų pastangos buvo vainikuotos puikiu įvarčiu iš beveik „nulinio“ kampo. Jonavos komandos bėdos tuo nesibaigė. Pagrindinis „Vikingų“ vartininkas Andrius Skorupskas atremdamas varžovo stiprų smūgį gavo rimtą rankos traumą ir jo vietoje ginti vartus stojo Justas Ulickas.

Vėlesni įvykiai parodė, kad kauniečiai ėmė vis galingiau žaisti ir 34 min. įmušė trečiąjį įvartį, o dar po kelių minučių nesėkmingai sužaidęs Aurimas Mockus nukreipė kamuolį į savus vartus. Jonavos salininkai patyrė antrąją nesėkmę rezultatu 1:4 (0:1).

„Vikingai“ sudėtis – Andrius Skorupskas, Martynas Stankevičius, Almantas Vansevičius, Aurimas Mockus, Benas Spietinis, Eisvinas Utyra, Justas Ulickas, Albertas Ramonas, Vladyslav Chernyakov, Žymantas Tumėnas.

Kiti antrojo turo rezultatai: Panevėžio „Baltija“ – Kauno „Vytis“ 3:1, Vilniaus Dailės akademija (VDA) – „Vievio žiedas“ 8:3, Vilniaus FC „Turbotransfers“ – Klaipėdos „Koralas“ 3:5, Gargždų „Pramogos-SC“ – Mažeikių „VIP“ 6:2.

Po šių rungtynių turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai, taškai):

10.“Vievio žiedas“ 2 0 0 2 5-13 0

Rezultatyviausiai čempionate rungtyniauja Gargždų „Pramogos-SC“ klubo žaidėjas Aurimas Skurdelis, pelnęs jau 4 įvarčius.

Lapkričio 18 d., šeštadienį, „Vikingai“ Mažeikių sporto komplekse žais su „VIP“ klubu (15.00 val.).