Po ketvirtosios pergalės iš eilės, kluptelėjimas sostinėje

Pirmadienis, 30 October 2017 08:37 Parašė

Ketvirtąją pergalę iš eilės Mezon NKL čempionate iškovojo „Jonavos“ (4-3) krepšininkai, namuose 84:79 (25:14, 11:22, 22:17, 26:26) įveikę Joniškio „Delikatesą“ (2-5). Nors sezono pradžioje Jonavos komanda startavo trejomis pralaimėtomis rungtynėmis, tačiau penktadienį BC „Jonava“ klubas į savo sąskaitą įsirašė ketvirtąją pergalę iš eilės.

„Jonavos“ krepšininkai pirmieji šovė į priekį rungtynėse, laimėdami pirmojo kėlinio atkarpą 12:0 ir po pirmųjų dešimties minučių pirmaudami 25:14. Tiesa, antrajame kėlinyje patys šeimininkai praleido galingą varžovų spurtą (13:0) ir po dviejų kėlinių rezultatas tarp komandų buvo lygus – 36:36.

Trečiajame ketvirtyje Luko Grabausko vedami „Jonavos“ krepšininkai vėl buvo atsiplėšę nuo varžovų – 56:48, tačiau prieš lemiamą kėlinį „Delikatesas“ kiek sušvelnino situaciją –  58:53.

Ketvirtąjį kėlinį šeimininkai pradėjo dar vienu spurtu ir ketvirčio viduryje turėjo saugų pranašumą 69:53. Pačioje rungtynių dalyje „Delikatesas“ bandė atgaivinti intrigą (79:82), tačiau baudų metimus pataikęs Nnaebuka Anyaorah įtvirtino savo komandos pergalę – 84:79.

„Jonava“: Nnaebuka Anyaorah 21, Lukas Grabauskas 15, Karolis Šarukas 12, Justas Vazalis 10, Martynas Paevičius 8, Mykolas Dieninis 7.

Šeštadienį Jonavos ekipa viešėjo Vilniuje, kur po tokios pergalių serijos, patyrė ketvirtąjį pralaimėjimą. Jonaviečiai 60:74 (19:13, 15:20, 12:19, 14:22) nusileido vietos „Perlo“ klubui.

„Jonavos“ ekipa suimti jautį už ragų bandė jau pirmajame kėlinyje, kuriame spurtavo 7:0 ir susikrovė dviženklę persvarą (19:9). Šeimininkai ketvirčio pabaigoje situaciją sušvelnino, o antrajame kėlinyje patys išsiveržė į priekį (23:28). Visgi prieš didžiąją pertrauką Luko Grabausko metimai sugrąžino nedidelį pranašumą svečiams (34:33).

Jonaviečiai į pirmąją didesnę duobę rungtynėse įkrito trečiojo kėlinio pabaigoje, kuomet leido varžovams susikrauti 6 taškų persvarą (46:52). Dar didesnės „Jonavos“ problemos išryškėjo ketvirtajame ketvirtyje, kuomet šeimininkai trumpą atkarpą laimėjo 10:2 bei nutolo dviženkle persvara (64:50). Likęs laikas rungtynėse rezultatui įtakos neturėjo ir pergalę šventė šeimininkai.

„Jonava“: Martynas Pacevičius 15 taškų, Lukas Grabauskas 10, Vytautas Kamarūnas ir Mykolas Dieninis po 8 taškus.

Kiti rezultatai: Šalių „Vytis“ – „Perlas“ 84:69, Klaipėdos „Neptūnas“ – „Telšiai“ 77:63, Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ – „Šilutė“ 79:100, Tauragės KK – Kauno „Žalgiris-2“ 74:78, Molėtų „Ežerūnas“ – „Palanga“ 87:81, Kauno KTU“ – Mažeikių „Ereliai“ 68:69, „Delikatesas“ – KTU 68:80, „Ereliai“ – „Ežerūnas“ 62:76, „Palanga“ – Tauragės KK 95:76, „Žalgiris-2“ – „Sūduva-Mantinga“ 74:88, „Šilutė“ – „Neptūnas-Akvaservis“ 83:81, „Telšiai“ – „Vytis“ 51:76.