Įvarčių fiestoje „Lietava“ nepasigailėjo FK „Kauno“

Pirmadienis, 21 August 2017 08:21 Parašė

Sekmadienį, pliaupiant lietui, Jonavos Kūno kultūros ir sporto centro dirbtinės dangos aikštelėje vyko Lietuvos futbolo federacijos (LFF) trečiosios lygos Kauno regiono rungtynės tarp dviejų pirmaujančių komandų.

Aurimo Mockaus treniruojama Jonavos „Lietava“ susitiko su FK „Kaunas“ vienuolike, kuri dar pirmajame rate dominavo lygoje ir demonstravo pergalingą futbolą. Pirmajame rate, sezono starte jonaviečiai svečiuose nusileido varžovams (1:3), todėl dabar buvo siekiama ne tik revanšo, bet ir šuolio į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

Per šios lygos pertrauką, „Lietava“ įregistravo ir kelis naujus žaidėjus. Šiose rungtynėse rungtyniavo Egidijus Pašukevičius perėjęs iš Prienų ekipos bei ateityje žais ir jonavietis Almantas Vansevičius.

Užbėgant įvykiams už akių galima pabrėžti, kad mėgėjų futbole nėra paprasta surinkti visą komandą, stipriausią sudėtį, į vieną vietą, todėl ir šiose rungtynėse nemažai žaidėjų negalė padėti „Lietavai“. Dar prastesnė padėtis buvo FK „Kaunas“ ekipoje, kurioje ant atsarginių suolo sėdėjo vos vienas futbolininkas. Be to, susitikimas baigėsi anksčiau laiko, nes paprasčiausiai kauniečiams nebuvo tikslo tęsti rungtynes. Antrajame kėlinyje buvo pašalintas vienas jų žaidėjų, o Jonavos futbolininkai vienu metu tiesiog triuškino varžovus, nors rungtynių pradžia žadėjo šiokią tokią intrigą.

Sužaidus trečdalį pirmojo kėlinio savo snaiperio savybes patvirtino puolėjas Gvidas Juška, kuris komandos draugų padedamas vieną po kito įmušė du įvarčius. Visgi, svečiams pavyko sušvelninti rezultatą ir atrodė, kad „Lietavai“ nebus lengva. Baigiantis pirmajai mačo pusei, G. Juška toliau siautėjo aikštelėje. Iš pradžių atliko rezultatyvų perdavimą Albertui Ramonui, o vėliau ir pats įsirašė hetriką. Po pirmojo kėlinio Jonavos komanda pirmavo 4:1.

Vėlesni įvykiai antrajame kėlinyje parodė, kad tądien G. Juška siekė išnaudoti visas susikurtas progas ir tai jam puikiai sekėsi. Šis puolėjas savo greičiu vis išbėgdavo vienas prieš svečių vartininką ir jį įveikdavo. „Lietava“ tik didino savo įvarčių kraitį, o G. Juška sugebėjo ir pagerinti savo rezultatyvumo rekordą šiame sezone. Futbolininkas iš Kaišiadorių įmušė net 6 įvarčius ir savo sąskaitą padidino iki įspūdingos 24 įvarčių kartelės. Be to, jie pasiekti tik per 7 sužaistas rungtynes. Be jo jonaviečių gretose po sykį vieną po kito įvarčius mušė Dominykas Vikanis, Linas Korsakas, Modestas Gabulas. Po glaustos įvarčių fiestos, kauniečiai pasiprašė teisėjo pabaigti rungtynes, nes „Lietava“ jau pirmavo net 10:1 (4:1).

„Lietava“ sudėtis – Andrius Skorupskas, Darius Regelskis, Dominykas Vikanis, Martynas Stankevičius, Žymantas Tumėnas, Egidijus Pašukevičius, Modestas Gabulas, Ruslanas Fiodorovas, Linas Korsakas, Albertas Ramonas, Gvidas Juška, Paulius Kvedaravičius, Gytis Janonis, Tomas Makauskas, Paulius Vizbaras.

34.Jonavos „Lietava“ – FK „Kaunas“                                    10:1 (4:1)

08 20 KKSC dirbtinė danga. Teisėjai: J. Butkus, A. Dapkus, V. Šimkus.

Įvarčiai: 8 min. G. Juška 1:0, 10 min. G. Juška 2:0, 16 min. M. Tamulis 2:1, 39 min. A. Ramonas 3:1, 43 min. G. Juška 4:1, 60 min. G. Juška 5:1, 64 min. G. Juška 6:1, 70 min. D. Vikanis 7:1, 71 min. L. Korsakas 8:1, 72 min. M. Gabulas 9:1, 74 min. G. Juška 10:1.

Įspėti: 28 min. D. Regelskis („Lietava“), 19 min. V. Antonovas ir 26 min. L. Visockis (abu – FK „Kaunas“).

Pašalintas iš aikštės: 48 min. L. Visockis (FK „Kaunas“) – antra geltona kortelė.

Kitose rungtynėse užfiksuotas identiškas rezultatas. Kauno „Hegelmann Litauen B“ nepaliko šansų „Parabeliui“ (10:1).

Po šių rungtynių turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai, taškai):

9.“Parabelis“ 10 0 0 10 10-84 0

Rezultatyviausiai lygoje rungtyniauja Gvidas Juška („Lietava“), pelnės jau net 24 įvarčių. Po jo seka Paulius Giedraitis („Hegelmann Litauen B“) – 13,  Saulius Čepkauskas („Prienai“) – 10, Vytautas Katasonovas (FK „Kaunas“) – 6, Artūras Armonas („Parabelis“), Valentinas Česnovičius („Lietava“), Artur Listov („Hegelmann Litauen B“) ir Karolis Rukuiža („Nevėžis B“) – po 5 įvarčius.