Spausdinti šį puslapį
Paskelbtas Miesto naujienos

Moksleiviai kviečiami padirbėti Vyriausybėje

Antradienis, 18 July 2017 11:44 Parašė 

Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarija kviečia moksleivius registruotis į rugpjūtį vyksiantį projektą „Moksleiviai į Vyriausybę“, kuris šiemet kvies spręsti jaunimo emigracijos problemas. Registracija į projektą vyksta iki liepos 26 d. užpildant anketą ar atsiunčiant vaizdo įrašą.

Devintąjį kartą vyksiantis nacionalinis projektas vienai rugpjūčio savaitei, nuo 21 iki 25 d., suburs veiklius ir iniciatyvius šalies ir užsienio lietuvių mokyklų jaunuolius, kurie nestokoja ryžto tapti ateities lyderiais.

Tema „Išvykstu, kad sugrįžčiau“ įvardytame projekte moksleivių lauks įspūdžių kupini vizitai Vyriausybės kanceliarijoje, ministerijose ir kitose šalies institucijose. Aktualiais valstybės klausimais jie diskutuos su Ministru Pirmininku ir ministrais, stebės Vyriausybės posėdžius, dalyvaus įvairiuose susitikimuose, kuriuose su įvairių sričių specialistais dalysis idėjomis, kaip spręsti opias visuomenės problemas. O svarbiausia – moksleiviai atras naujų draugų, su kuriais galės kartu kopti į ateities pasiekimų olimpą.  

Kaip ir kasmet, dalyvius atrinks speciali komisija, susidedanti iš Ministro Pirmininko komandos, Vyriausybės kanceliarijos, ministerijų ir moksleivius jungiančių organizacijų atstovų. Šiais metais į komisiją pakviesta ir garsi šalies lengvaatletė, Europos čempionė Airinė Palšytė.

Organizatoriai taip pat skelbia dar vieną naujovę – tiesioginį kelialapį į projektą dalyvaujant vaizdo įrašų konkurse. Apie visa tai ir daugiau galima sužinoti portale „Mano vyriausybė“ ir Facebook paskyroje.

„Alio Jonavos“ inf.

Atnaujinta Antradienis, 18 July 2017 11:47
Web Analytics