Jonaviečių medaliai Antverpene

Pirmadienis, 05 June 2017 08:27 Parašė

Neseniai Antverpeno mieste įvyko atviras Belgijos kiokušin karatė čempionatas, kuriame dalyvavo apie 300 sportininkų iš įvairiausių Europos šalių. Susirinko ne tik atletai iš Belgijos, Švedijos, Prancūzijos, Vokietijos, Ispanijos, Olandijos, bet ir Lietuvos sportininkai. Šiame tarptautiniame turnyre varžėsi Valdo Braslausko ir Alfredo Jakšto treniruojami kiokušin karate meistrai iš Jonavos sporto klubo „Kumite“.

Tarp keturių lietuvių, varžėsi du Jonavos sportininkai, kurie pademonstravo puikias ir pergalingas kovas. Tiek Antanas Klibavičius, tiek ir Benas Čekanavičius grumėsi +85 kg svorio kategorijoje. Pastarasis atletas iškovojo bronzos medalį, o A. Klibavičius pačioje sunkiausioje svorio kategorijoje įveikė tris atletus ir tapo nugalėtoju.