Puikiai sezoną pradėję „Lukšos partizanai“ dar kartą pasiekė triuškinančią pergalę

Pirmadienis, 22 May 2017 09:07 Parašė

Jonavos rajono mažojo (7x7) futbolo pirmenybėse pirmadienį ir antradienį buvo sužaisti antrojo turo susitikimai. Šiame ture komandų rezultatyvumas sumažėjo, tačiau pirmaujančios ekipos pasiekė eiline savo solidžias pergales, o „Transachema“ jau antrąjį mačą baigia lygiosiomis tokiu pat rezultatu (3:3).

Pirmosiose savo rungtynėse „Energija“ gavo skaudų antausį nuo karių komandos ir tikėjosi žymiai pagerinti savo žaidimą antrajame susitikime. Jiems prieš SMK „Vikingus“ pavyko net pelnyti pirmąjį sezono įvartį, tačiau išvengti triuškinančios nesėkmės nepavyko, nors ir praleido daug mažiau įvarčių. Tik antroje rungtynių pusėje vikingai pradėjo mušti įvarčius, kurių gretose vėl rezultatyvumu pasižymėjo E. Utyra, kuris kaip ir pirmajame mače, pelnė keturis įvarčius. SMK „Vikingai“ laimėjo susitikimą rezultatu 7:1 (2:0).

Įspūdingai pirmenybes pradėję „Lukšos partizanai“ antrajame ture jau nebuvo tokie rezultatyvūs, bet svarbiausia, kad pasiekė antrąją pergalę bei vėl savo vartus išsaugojo „sausais“. Šįkart kariai nepaliko šansų „Jonavos policija“ ekipai, juos įveikdami užtikrintu rezultatu 5:0 (2:0).

Antrą pergalę įsirašė ir „Gaschema“, tačiau jiems teko pavargti su „Rajonas“ ekipa, kurie pirmieji išsiveržė šiame mače į priekį. Į G. Kasmočiaus tikslų smūgį, dviem įvarčiais atsakė A. Ratautas ir L. Korsakas. Visgi, „Rajono“ ekipos žaidėjai rankų nenuleido ir sugebėjo dar pirmajame kėlinyje išlyginti rezultatą. Situacija aikštelėje pasikeitė antroje rungtynių dalyje, nes „Gaschema“ perėmė iniciatyvą ir vis dažniau ėmė atakuoti varžovų vartus. Šis vartų šturmas pasiteisino ir buvo pasiekti dar trys pergalingi įvarčiai – 5:2 (2:2).

Praėjusių metų pirmenybių nugalėtoja „Transachema“ toliau labai sunkiai renka taškus. Pirmosiose rungtynėse jie prarado du taškus, o štai, dabar susitikime su „Ultros“ septynetu pasivijo varžovus ir galėjo pasiekti pergalę, bet nepavyko išnaudoti susikurtas progas. Po pirmojo kėlinio „Ultros“ pirmavo 3:1, tačiau per kelias antrojo kėlinio minutes dukart pasižymėjo R. Fiodorovas, atstatydamas lygybę (3:3). Mačo pabaigoje turėjo ne vieną progą pasižymėti, bet „Transachema“ dar kartą rungtynes baigė taikiu rezultatu.

Paskutinėse turo rungtynėse „Viltis“ varžėsi su „Liberalų sąjūdis“ ekipa. Pirmajame kėlinyje „Viltis“ išsiveržė į priekį, kai į savo vartus kamuolį nukreipė varžovai. Vėliau J. Regelskis įtvirtino persvarą. Antroje susitikimo pusėje ekipos apsikeitė įvarčiais ir „Viltis“ iškovojo pergalę rezultatu 3:1 (2:0).

Po šių rungtynių turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai, taškai):

1.“Lukšos partizanai“                                        2                    2                    0                    0                    19-0                      6

2.SMK „Vikingai“                       2                    2                    0                    0                    17-2              6

3.“Gaschema“                                                   2                    2                    0                    0                    10-4                      6

4.“Viltis“                                                           2                    1                    1                    0                    6-4                      4

5.“Jonavos policija“                                           2                    1                    0                    1                    4-8                      3

6.“Transachema“                          2                    0                    2                    0                    6-6                2

7.“Ultros“                                                          2                    0                    1                    1                    4-13                      1

8.“Liberalų sąjūdis“                                           2                    0                    0                    2                    3-8                      0

9.“Rajonas“                                                       2                    0                    0                    2                    5-9                      0

10.“Energija“                                                     2                    0                    0                    2                    1-21                      0

Rezultatyviausiai pirmenybėse rungtyniauja: E. Utyra (SMK „Vikingai“), pelnęs 8, D. Kulakauskas („Lukšos partizanai“) – 6, E. Masiokas (SMK „Vikingai“) – 5 įvarčius.

2017 metų Jonavos mažojo (7x7) futbolo pirmenybių tvarkaraštis (KKSC stadiono dirbtinės dangos aikštė)