Spausdinti šį puslapį
Paskelbtas Sportas

Užtikrinta pergalė garantavo vietą šalies rintinėje

Antradienis, 02 May 2017 13:40 Parašė

Vilniuje vyko Lietuvos pajėgiausių jaunių ir jaunučių TOP-12 stalo tenisininkų varžybos. Tarp jaunučių mergaičių TOP-12 grupėje varžėsi ir jonavietė Julija Zavarzina, kuri užėmė septintą vietą.

Jaunių vaikinų TOP-12 grupėje varžėsi trys jonaviečiai. Sauliaus Bureikos treniruojami jaunieji Kūno kultūros ir sporto centro auklėtiniai iš karto stojo į atkrintamųjų kovas, kurios vyko dviejų minusų sistema. Garbingai tarp pajėgių stalo tenisininkų pasirodė vienuoliktą vietą užėmęs Oskaras Šimelis ir devintoje pozicijoje likęs Rokas Bartusevičius. Visos viltys buvo dėtos į Rimą Lesiv. Vaikinas varžybas pradėjo nuo ketvirtfinalio, kuriame be didesnio vargo 4:1 įveikė uteniškį, o patekęs į pusfinalį jonavietis „sausu“ rezultatu 4:0 nugalėjo sostinės atstovą.

Finale R. Lesiv laukė dvikova su dar vienu vilniečiu, bet ir šiame susitikime jonavietis rungtyniavo pergalingai. Laimėjęs mačą rezultatu 4:0, tapo Lietuvos stalo teniso jaunių čempionu ir užsitikrino vietą šalies jaunių rinktinėje.