Jaunosios krepšininkės – turnyro nugalėtojos

Antradienis, 02 May 2017 13:45 Parašė

Lietingą šeštadienį Jonavos sporto arenoje vyko mergaičių (gim. 2005 m.) krepšinio turnyras Jonavos kultūros ir sporto centro taurei laimėti. Jame dalyvavo Jonavos, Kėdainių, Radviliškio ir Pakruojo jaunosios krepšininkės.

Pirmosiose rungtynėse susitiko šeimininkės ir Kėdainių sporto centro mergaitės. Po įtemptos kovos pergalę 45:32 šventė jonavietės. Antrosiose rungtynėse mūsų rajono atstovės lengvai (64:18) nugalėjo Pakruojo sporto centro komandą.

Pertraukos tarp rungtynių metu vyko baudų metimo konkursas. Jo finale susikovė jonavietė ir kėdainiškė, kurios iki tol neprametė nė vienos baudos. Abiejų mergaičių pirmieji metimai skriejo pro šalį, bet jonavietės Viltės Kačerauskaitės ranka nesudrebėjo ir antru taikliu metimu ji laimėjo baudų metimo konkursą.

Antrojoje turnyro dalyje Jonavos komandos laukė stiprios varžovės iš Radviliškio. Radviliškietės šauniai žaidė pirmuosius du kėlinius, po kurių net pirmavo. Po didžiosios pertraukos jonaviečių trenerė Jolanta Kačerauskienė į aikštelę išleido stipriausias savo komandos žaidėjas, kurios sužaidė užtikrintai ir nugalėjo rezultatu 46:26.

Visos turnyro dalyvės apdovanotos atminimo medaliais. Turnyro taurę laimėjusios jonavietės pasidabino auksu. Naudingiausia Jonavos komandos žaidėja pripažinta kapitonė Augustė Šukevičiūtė. Turnyro organizatorė J. Kačerauskienė padėkojo dalyvėms ir pasidžiaugė puikiais rezultatais.