Spausdinti šį puslapį
Paskelbtas Futbolas

„Jonavos“ kapitonas Tadas Eliošius nusiteikęs baigti pralaimėjimų seriją

Penktadienis, 28 April 2017 10:46 Parašė 

Vos prieš dvi dienas nelengvas rungtynes sužaidusi „Jonava“ ruošiasi dar vienam rimtam A lygos išbandymui su solidžiai atrodančia Marijampolės „Sūduva“.

Pastaruoju metu šeštoje lentelės vietoje esančių jonaviškių (6 taškai) sėkmė nelydėjo: trečiadienio vakarą „Trakams“ užteko vieno įvarčio, kuris ir nulėmė jų pergalę rezultatu 0:1 (0:1), ir tai jau buvo ketvirtas „Jonavos“ pralaimėjimas iš eilės.

Komandos kapitonas Tadas Eliošius sako, kad žaidėjai per dvi dienas bandys pamiršti nusivylimo kartėlį ir pasiruošti artėjančiam susitikimui. „Sunku pralaimėti, kai sezono pradžia buvo tikrai nebloga. Viskas prasidėjo tada, kai žaisdami daugumoje „Žalgiriui“ praleidome du įvarčius, paskui su „Atlantu“ nelaimėjome rungtynių, kurias, mano nuomone, turėjome laimėti. Labiausiai gaila, kad praleidome įvarčius iš niekur nieko. Mes nežaidėme blogai. Ketveriose pralaimėtose rungtynėse varžovai nebuvo galva geresni, tačiau mums sunkiai sekėsi atakuoti. Vis dėlto reikia nenusiminti, pamiršti, kas buvo, ir ruoštis ateinančiam susitikimui“, – sakė Td. Eliošius.

A lygos IX ture į Jonavą atvyksta trečioje vietoje žengianti ir paskutiniu metu gerą formą demonstruojanti Marijampolės „Sūduva“ (15 taškų). Paskutiniame ture 2:0 (2:0) Kauno „Stumbrą“ įveikęs Suvalkijos klubas su „Jonava“ susitiko pirmosiose čempionato rungtynėse. Tada žiūrovai Marijampolėje išvydo tikrą trilerį. Per pridėtą teisėjo laiką „Sūduvą“ į priekį išvedė Andro Švrljugos įvartis, tačiau pakartotiniu smūgiu paskutinėmis mačo sekundėmis rezultatą išlygino Laurynas Stonkus ir rungtynės baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 3:3 (1:1).

„Sūduva“ šiuo metu rodo gerą formą. Pirmame mūsų susitikime mums padėjo ir sėkmė, įmušėme išlyginamąjį įvartį paskutinėmis sekundėmis. Kiek teko stebėti jų žaidimą, jie atrodo tikrai gerai, nemažai įmuša. Bus sunku, bet mes nusiteikę baigti pralaimėjimų seriją. Svarbiausia atsigauti, žaisti savo žaidimą ir, manau, viskas bus gerai. Analizavome savo klaidas, tad stengsimės vienas kitam daugiau padėti“, – prieš laukiančias rungtynes kalbėjo Td. Eliošius.

Pirmuose turuose rezultatyviai rungtyniavusi Jonavos ekipa šiuo metu jaučia įvarčių badą. Atakuojantį futbolą norintys rodyti jonaviškiai sunkiai randa kelią link varžovų vartų. Tuo metu „Sūduva“ su 16 tikslių smūgių yra viena rezultatyviausių čempionato ekipų. „Mes jau trejose rungtynėse nepelnėme įvarčio. Norime pagaliau vėl pasižymėti ir ne vieną kartą. Žinoma, svarbu bus ir apsiginti“, – intrigą rungtynėse žadėjo kol kas vieną kartą pasižymėjęs klubo kapitonas.

Rungtynės Jonavos miesto stadione šį šeštadienį, balandžio 29 d., prasidės 13.00 val.

fkjonava.lt informacija

Web Analytics