Spausdinti šį puslapį
Paskelbtas Sportas

Šachmatų turnyre „Nepragyventas gyvenimas“

Ketvirtadienis, 20 April 2017 13:38 Parašė 

Pavasaris atneša ir džiaugsmo, ir rūpesčių, ir naujų minčių. Susimąstome, kiek dar visai jaunų, tvarkingų žmonių tragiškomis aplinkybėmis išėjo anapilin. „Nepragyventas gyvenimas“ – tokiu pavadinimu šachmatų draugija „Aidas“ surengė turnyrą.

Į šias varžybas susirinko 12 šachmatininkų. Tragiškai žuvę jauni blaivūs žmonės buvo pagerbti tylos minute.

Turnyras vyko ratų sistema po 10 min. kiekvienam žaidėjui iki partijos pabaigos. Žaidžiant greitas partijas, galima greitai ir pralaimėti, padarius vieną neleistiną ėjimą arba pasibaigus laikui. Todėl reikia skubiai mąstyti ir susikaupti.

Geriausiai žaidė Danielius Abukavičius, pelnęs 10,5 taško iš 11 galimų. Jis tapo nugalėtoju ir iškovojo gražuolę taurę, kurią įsteigė šachmatų draugijos „Aidas“ pirmininkė Bronislava Narakaitė.
Jonas Venckas laimėjo antrą vietą, surinkęs 8,5 taško. Į trečią vietą taikė Andrius Kupčiūnas ir Darius Kilmanas. Jų sąskaitose buvo po 7,5 taško. Pagal koeficientą daugiau taškų susikrovė A. Kupčiūnas ir taip pelnė trečią vietą. Antros ir trečios vietos laimėtojams buvo įteikti medaliai. Ketvirtas buvo D. Kilmanas, penktas – Ivan Astreiko. Visam penketukui buvo įteikti diplomai.

Vytautas PABERŽIS
Karlo Januškos nuotr.

Web Analytics