Svarsčių kilnotojai rinkosi Jonavoje

Antradienis, 18 April 2017 10:45 Parašė

Kūno kultūros ir sporto centro salėje vyko XIX Lietuvos svarsčių kilnojimo dvikovės čempionatas. Į jį atvyko sportininkai iš įvairiausių šalies regionų. Iš viso varžėsi per 100 atletų. Įvairiose svarsčių kategorijose aukštų rezultatų ir prizinių vietų siekė keturi Jonavos svarsčių kilnojimo asociacijos sportininkai, kuriuos treniruoja Alfonsas Špokas.

Daugelio dėmesį šįkart pritraukė senjorų varžybos. Jose dalyvavo vyriausias čempionato dalyvis jonavietis Ričardas Drabavičius, kuriam šiemet sukanka 80 m. Senjoras 12 kg svarstį išstūmė 14, išrovė net 100 kartų ir tapo antros vietos laimėtoju.

Kovojęs pagrindinėje grupėje jonavietis Rimantas Inta buvo tik per žingsnį nuo prizinės vietos. Svorio kategorijoje 20 m. sportininkas 24 kg svarmenį svorio kategorijoje iki 78 kg išstūmė 102, išrovė 140 kartų ir užėmė ketvirtą vietą.

Svorio kategorijoje iki 73 kg varžėsi du Jonavos svarčių kilnotojai. Studentas Povilas Kačinskas 24 kg svarmenį išspaudė ir išstūmė po 86 kartus, šis rezultatas jam lėmė penktą vietą. Daug sėkmingiau šioje svorio kategorijoje pasirodė Ruslanas Kirijenka. Atletas tokį patį svorį išrovė 103, išspaudė 120 kartų ir jaunių bei jaunimo grupėje tapo nugalėtoju.

Gegužės mėnesio antroje pusėje Latvijoje vyks atviras Europos IUKL svarčių kilnojimo čempionatas, kuriame planuoja dalyvauti ir mūsų rajono sportininkai.