Jonas Kazlauskas – rajono šachmatų čempionas

Ketvirtadienis, 02 March 2017 12:15 Parašė
Po šachmatų pirmenybių finalo viduryje – nugalėtojas J. Kazlauskas. Po šachmatų pirmenybių finalo viduryje – nugalėtojas J. Kazlauskas. K. Skujos nuotr.

Baigėsi Jonavos rajono šachmatų pirmenybės. Jose dalyvavo 13 šio žaidimo entuziastų. Varžybas organizavo šachmatų draugija „Aidas“.

Finale varžėsi 8 šachmatininkai. Buvo žaidžiama ratų sistema, dalyviams pageidaujant, po 30 min. Viso žaidimo metu nebuvo aiškaus lyderio. Nugalėtojas paaiškėjo tik paskutinėje partijoje.

O viskas susirikiavo štai taip. Juozas Kazlauskas, surinkęs 5 taškus iš 7 galimų, tapo nugalėtoju ir pelnė 2017 m. rajono šachmatų čempiono vardą. Darius Kilmanas, laimėjęs dvikovoje prieš nugalėtoją ir surinkęs 4,5 taško, laimėjo antrą vietą. Tiek pat taškų pelnęs, bet papildomoje partijoje po 10 min. pralaimėjęs D. Kilmanui, Jonas Venckas liko trečioje vietoje. Dėl ketvirtos vietos, surinkę po 4 taškus, papildomą partiją žaidė Aleksandras Loginovas ir praėjusių metų rajono čempionas Andrius Kupčiūnas. Sėkmė lydėjo A. Loginovą.

Tris prizines vietas iškovoję šachmatininkai apdovanoti šachmatų draugijos „Aidas“ taurėmis ir diplomais. Ketvirtą ir penktą vietas laimėjusiems žaidėjams įteikti medaliai ir diplomai. Likusiems trims finalo dalyviams – diplomai. Nugalėtojas J. Kazlauskas padėkojo pirmenybių organizatorei, varžybų teisėjai, žaidėjai Bronislavai ir įteikė jai medalį bei diplomą.