Paskelbtas Miesto naujienos

Karys padėjo sulaikyti plėšiką

Antradienis, 07 February 2017 12:13 Parašė 

Praėjusiame laikraščio numeryje rašėme, kad vasario 1-osios vakarą Jonavoje, prie laiptų, vedančių į Rimkus, buvo užpulta moteris – trys vyrai, pargriovę moterį, iš rankų išplėšė rankinę. Apiplėšimą matė ir pareigūnams vieną užpuoliką sulaikyti padėjo du netoliese buvę praeiviai, vienas iš kurių buvo Generolo Romualdo Giedraičio artilerijos bataliono karys jaunesnysis eilinis Airidas Gankovas.

Nedelsiant buvo iškviesti policijos pareigūnai ir medikai, kurių pagalbos prireikė nukentėjusiai moteriai. Pilietiškai pasielgęs asmuo ir karys pasitiko pareigūnus, davė įvykio parodymus ir perdavė sustabdytą užpuoliką. Įvykio vietoje pavyko rasti nukentėjusiajai priklausantį mobilųjį telefoną, kurį pametė mėginantys pabėgti užpuolikai. Kadangi karys, eidamas link įvykio vietos, matė pro šalį bėgantį plėšiką, tuo metu, dar nežinojęs apie greta įvykusį apiplėšimą, kitą dieną apklausos Policijos komisariate metu užpuoliką atpažino.

Jaunesnysis eilinis A. Gankovas tarnybą kariuomenėje pradėjo 2015 m. rugsėjį, vadų vertinamas kaip pareigingas ir sąžiningas karys.

„Alio Jonavos“ inf.

Web Analytics