Paskelbtas Futbolas

Pusmetį be futbolo praleidęs J. Aleksandravičius nori kuo greičiau žengti į aikštę

Ketvirtadienis, 26 January 2017 13:30 Parašė 

Rugpjūčio mėnesį traumą patyręs ir beveik pusmetį be futbolo praleidęs Jonavos „Lietavos“ krašto gynėjas Julius Aleksandravičius su nekantrumu laukia artėjančio „SMScredit.lt A lygos“ sezono, kuriame jo klubas nestokoja ambicijų.

Praėjusiame sezone pagrindinėje sudėtyje žaidęs gynėjas buvo svarbus komandos gynybos ramstis, tačiau rugpjūčio mėnesį futbolininkas susižeidė kelį ir negalėjo savo komandos draugams padėti baigti debiutinio sezono.

„Prieš tris mėnesius man atliko kelio operaciją, vasarą buvau susižeidęs kelio girnelę, reikėjo ją išvalyti. Ši trauma – rimčiausia per mano karjerą. Medikai sakė, kad nežaisiu apie pusmetį, taip ir buvo. Labiausiai gaila, kad negalėjau komandai padėti užbaigti pirmo sezono, tačiau ir be manęs ji puikiai susitvarkė. Žinoma, taip pat sunku buvo tiek laiko neišeiti į aikštelę, nesportuoti. Kartais susimąstydavau, ar pavyks atsigauti ir kas bus po traumos, bet viskas vyksta sėkmingai“, – apie gijimo procesą pasakojo J. Aleksandravičius.

Neplanuoto poilsio metu futbolininkas nuolatos būdavo šalia savo komandos draugų: ateidavo į treniruotes, rungtynes. Šiuo metu po ilgos pertraukos neseniai 22 gimtadienį atšventęs J. Aleksandravičius jau pradėjo individualiai sportuoti. Programą jam sudarė „Lietavos“ kineziterapeutai.

„Jau po truputį treniruojuosi, stiprinu raumenis. Pradėjau eiti į sporto salę, ten dirbu pagal kineziterapeutų nurodymus. Pirmos dvi savaitės buvo tikrai sunkios, nes visą tą laiką nesportavau. Tačiau įsivažiavau ir kasdien jaučiuosi vis geriau“, – teigė krašto gynėjas.

Antrame „SMScredit.lt A lygos“ sezone „Lietavos“ klubas bus pasikeitęs: komandai vadovauti pradėjo naujasis strategas Donatas Vencevičius, jam talkins Mindaugas Čepas, su kuriuo J. Aleksandravičiui jau yra tekę dirbti. Vartininkus treniruos Artūras Ramoška.

„D. Vencevičių žinojau kaip buvusį žaidėją ir trenerį, tačiau su juo nėra tekę anksčiau susidurti. Su M. Čepu kartu dirbome Utenos „Utenio“ klube, tad mes vienas kitą puikiai pažįstame. Apskritai esu patenkintas naujuoju trenerių štabu ir tikiu, kad visi kartu daug ką galime nuveikti. Manau, šiemet, po gero pirmo sezono, vedami ambicingų trenerių, galime pasvajoti apie aukštesnę poziciją, gal net apie ketvertuką. Viskas priklausys tik nuo mūsų pačių“, – apie artėjantį sezoną kalbėjo „Lietavos“ gynėjas.

Šiuo metu futbolininkui svarbiausia visiškai pasveikti ir pasiruošti kovo pradžioje startuosiančiai „SMScredit.lt A lygai“, kuriai klubas pradėjo ruoštis sausio 10 d.

„Pirmiausia noriu visiškai atsigauti, sustiprėti, pradėti normaliai treniruotis su komanda. Labai noriu žengti į aikštę, pasiilgau futbolo, tačiau man dar teks praleisti draugiškų rungtynių ciklą ir galbūt dar nebūsiu pasiruošęs startuoti su komanda sezono pradžioje“, – savo artimiausius planus vardijo J. Aleksandravičius.

fklietava.lt informacija

Web Analytics