Paskelbtas Miesto naujienos

Liberalų kandidatą į Jonavus merus galės rinkti visi jonaviečiai

Ketvirtadienis, 05 January 2017 12:52 Parašė 

Liberalų sąjūdis taps pirmąją Lietuvoje partija, kuri organizuos viešus pirminius savo kandidatų į merus rinkimus. Pirmasis bandomasis balsavimas jau šių metų vasario mėnesį bus surengtas Jonavos rajone.

Šių rinkimų laimėtojas taps oficialiu Liberalų sąjūdžio kandidatu neeiliniuose Jonavos rajono savivaldybės mero rinkimuose, kurie vyks balandžio 23 d.

„Esame atvira partija, todėl norime įtraukti kuo daugiau liberalių pažiūrų žmonių į mūsų veiklą. Organizuodami pirminius rinkimus siekiame, kad Jonavos rajono gyventojai aktyviai dalyvautų išrenkant populiariausią liberalų kandidatą. Siūlyti savo kandidatūrą į merus sudarysime galimybę ir partijai nepriklausantiems žmonėms“, - sako Liberalų sąjūdžio pirmininkas, Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

Liberalų pirminiuose rinkimuose bus dvi naujovės: juose dalyvauti galės ne tik partijos nariai, o balsavimas vyks elektroniniu būdu.

Kandidatų į merus ir norinčiųjų už juos balsuoti jonaviečių registracija Liberalų sąjūdžio interneto svetainėje prasidės penktadienį – sausio 6 d. Kandidatų vieši debatai vyks vasario 1 d., o patys rinkimai - vasario 3 d. Balsavimas vyks internetu – visi registruoti rinkėjai ir Liberalų sąjūdžio nariai elektroniniu paštu gaus individualius prisijungimo kodus.

Balsuoti pirminiuose rinkimuose galės ir Jonavos rajono moksleiviai, sulaukę 16 m. amžiaus. Tokiu būdu liberalai siekia skatinti jaunimo pilietiškumą.

Rinkimų laimėtoju bus skelbiamas daugiausiai balsų surinkęs liberalas.

Martynas Čerkauskas

Liberalų sąjūdis

Išorinės komunikacijos vadovas