Praėjusį šeštadienį Jonavoje  šurmuliavusi rudens šventė „Sename Jonų dvare“  sukvietė į aikštę prie Šv. apaštalo  Jokūbo bažnyčios ne tik kaimo seniūnijų žemdirbius, kultūros darbuotojus bei amatininkus, bet ir sutraukė minią miestelėnų, panorusių pasigrožėti kaimo lysvėse išaugintomis daržovėmis, pasidalyti nuomonėmis apie gamtos krečiamas išdaigas, pasiklausyti muzikos.…

Čempionų diena „Saulutėje“

Trečiadienis, 21 September 2022 12:13 Parašė
Rugsėjo 14 d. du čempionai Jonavos vaikų lopšelyje - darželyje "Saulutė" dalijosi šaškių žaidimo subtilybėmis. Čia lankėsi didmeistrė Sandra Laurutienė ir meistras Vaidas Stasytis. Jų pamokų klausėsi dvi dešimtys pedagogų, trenerių, atvykusių iš kelių rajonų ir mokančių mažuosius galvočius šaškių subtilybių.
Visai netrukus, jau rugsėjo 28 d., „Domino“ teatras Jonavos gero humoro mėgėjams pristatys interaktyvią komediją „Sex guru“, kurios vedėju tapo ne kas kitas, o vienas populiariausių šios srities profesionalų – Justinas Jankevičius. Ar šio šou metu išgirsime ir pikantiškų istorijų iš paties Justino asmeninio gyvenimo?
Puslapis 1 iš 81