Kasmet lapkričio mėnesį Čičinų kultūros centro (KC) ir „Čičinų krašto“ bendruomenės  rengiama tradicinė poezijos ir muzikos šventė „Laiškai rudeniui“ turi vis kitą temą. Neseniai vykęs renginys buvo skirtas bičiulystės su rajono poezijos klubu „Šaltinis“ dešimties metų sukakčiai.
Kaimo bendruomenės, organizuodamos įvairius renginius, gražindamos aplinką, saugodamos kultūros paveldą, puoselėdamos kraštiečių atminimą,užima reikšmingą vietą visame kultūros gyvenimo fone. Toks darinys jau 16 metų veikia Panoteriuose. Pusę šio laikotarpio šiai organizacijai vadovaujanti pedagogė Audronė Gruodienė atkreipia dėmesį, kad svarbiausias bendruomenės tikslas – ugdyti vietos gyventojų…
Savivaldybės svetainėje pasirodė informacija apie filmavimo kamerų perteklių Ruklos miestelyje. Tekste Jonavos rajono meras Mindaugas Sinkevičius stebisi buvusio Ruklos seniūno užmojais stebėti viską aplinkui – net gyventojų langus. Į tai netruko sureaguoti buvęs seniūnas Gintas Jasiulionis, kuris facebooke pateikė savo nuomonę apie susiklosčiusią situaciją.
Puslapis 1 iš 31
Web Analytics